Over Horse

Over Horse - polskie preparaty witaminowe dla koni. suplementy diety dla koni oraz dodatki paszowe.

Over Horse Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 65,01 zł W magazynie

  Mieszanka paszowa uzupełniająca opracowana dla koni sportowych. Zawiera duże ilości witamin i mikroelementów, żywe kultury drożdży (Saccharomyces cerevisae) oraz spłaszczone ziarna siemienia lnianego (nasienie lnu). Wysoka zawartość witamin B12, C, E oraz minerałów (w szczególności selenu i żelaza) jest bardzo istotna dla koni sportowych.

  65,01 zł
  W magazynie
 • 105,00 zł W magazynie

  Mieszanka paszowa dla wzmocnienia siły i zdrowia końskiego kopyta. Dostarcza elementy, które przyczyniają się do odbudowy zdrowego kopyta i lśniącego włosa. Zapewnia prawidłowe wykształcenie się kopyta oraz zwiększa jego twardość i elastyczność. Zawiera wysoki poziom biotyny i miedzi wraz z cynkiem i metioniną w formie chelatów.

  105,00 zł
  W magazynie
 • 146,01 zł W magazynie

  Preparat CALCI Cavalo dostarcza wysoko przyswajalnego wapnia, któregowchłanianie jest wspomagane przez wit. D3. CALCI Cavalo dostarcza także fosfor i magnez, gdyż zaburzenia gospodarki wapniowej często wiążą się z hipofosfatemią i hipomagnezemią.

  146,01 zł
  W magazynie
 • 156,60 zł W magazynie

  To pierwszy i jedyny syntetyczny odpowiednik końskiej substancji semiochemicznej, feromonu który wydzielają klacze po wyźrebieniu. Pełni on ważną funkcję w ustanowieniu więzi pomiędzy źrebięciem a matką, a także ułatwia socjalizację i przystosowanie się do środowiska poprzez kontrolę reakcji na strach a także wzrost zachowań poszukiwawczych.

  156,60 zł
  W magazynie
 • 49,00 zł W magazynie

  ELEKTRO Horse to preparat elektrolitowy, który wspomaga uzupełnianie strat wody i elektrolitów, zachodzących w organizmie konia w trakcie wzmożonego wysiłku, podczas gorących dni w okresie letnim, a także w czasie osłabienia organizmu, przy biegunce, podwyższonej temperaturze ciała, podczas stresu spowodowanego transportem, bądź w trakcieporodu.

  49,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów