ATER EQUO BLUZKA DAMSKA Zobacz większe

ATER EQUO BLUZKA DAMSKA

Nowy produkt

Bluzka damska z kolekcji Argentum. Produkt wzbogacony o innowacyjną technologie z wykorzystaniem jonów srebra pozwalający na ograniczenie rozwoju bakterii na skórze, przez co niwelują nieprzyjemny zapach.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

190,00 zł brutto

Więcej informacji

Bluzka damska z kolekcji Argentum.

Materiał z którego wykonano bluzkę jest termoaktywny, dzięki czemu zapewnia idealną przepuszczalność powietrza podczas treningu - w cieplejsze dni chłodzi, a w chłodniejsze ociepla ciało.
Produkt wzbogacony o innowacyjną technologie z wykorzystaniem jonów srebra pozwalający na ograniczenie rozwoju bakterii na skórze, przez co niwelują nieprzyjemny zapach.
Tkanina, dzięki zachowaniu wysokiej jakości produktu, jest odporna na kurz oraz osadzanie się sierści - sprawia że odzież jest łatwiejsza w pielęgnacji.
Dzięki swojej strukturze, bluzka nie tylko posiada właściwości funkcjonalne i ergonomiczne, ale również optycznie wyszczupla figurę dzięki ciekawym przeszyciom.

Dostępne rozmiary:
XS, S, M, L

Produkt polski.


O marce:
Marka Ater Equo powstała z myślą o stworzeniu eleganckich i unikalnych produktów hipicznych, które realnie wpłyną na komfort użytkowania przez jeźdźców

PASJA
Ater Equo zostało wymyślone przez dwie przyjaciółki, które połączyła pasja do jeździectwa

KOMFORT
Produkty Ater Equo są intensywnie testowane, by były komfortowe dla użytkownika

INNOWACJA
Materiały, z których produkowane są nasze produkty, są unikalne i do tej pory niewykorzystywane do produkcji produktów hipicznych.

BEZPIECZEŃSTWO
Dzięki innowacyjności materiałów, zwiększamy bezpieczeństwo sanitarne ludzi w kontakcie ze zwierzętami.

EKOLOGIA
W czasie produkcji, pamiętamy o naszym wspólnym dobru - ZIEMI - i nie wprowadzamy do ekosystemu niepotrzebnych i niebezpiecznych substancji

CRUELTY - FREE
Nie wykorzystujemy materiałów, które są pochodzenia zwierzęcego.

ELEGANCJA
Firma Ater Equo dba by użytkownicy zawsze czuli się nie tylko swobodnie poprzez odpowiednią ergonomię naszej odzieży, ale również obserwuje najnowsze trendy modowe by jej użytkownicy nawet w stajni czuli się stylowo.

FUNKCJONALNOŚĆ
Firma Ater Equo chce by jej produkty nie były tylko kolejnymi "ładnymi bryczesami", ale były "TYMI BRYCZESAMI", które dzięki swojej praktyczności staną się twoim pierwszym wyborem.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

ATER EQUO BLUZKA DAMSKA

ATER EQUO BLUZKA DAMSKA

Bluzka damska z kolekcji Argentum. Produkt wzbogacony o innowacyjną technologie z wykorzystaniem jonów srebra pozwalający na ograniczenie rozwoju bakterii na skórze, przez co niwelują nieprzyjemny zapach.