EQUISTRO FLEXADIN uc II - Preparat wspomagający stawy u koni - opakowanie 600g

Nowy produkt

LEXADIN UCII jest mieszanką paszową uzupełniającą dla koni opartą na rewolucyjnej koncepcji  niezmienionego strukturalnie kolagenu typu II w kombinacji z MSM oraz manganem w formie IPALIGO®.

Więcej szczegółów

860,00 zł brutto

Więcej informacji

Dla lepszej ochrony stawów!

Wartości odżywcze:
FLEXADIN UCII jest mieszanką paszową uzupełniającą dla koni opartą na rewolucyjnej koncepcji  niezmienionego strukturalnie kolagenu typu II w kombinacji z MSM oraz manganem w formie IPALIGO®. Elementem wyróżniającym Flexadin UCII jest opatentowany proces ekstrakcji kolagenu, który zapewnia zachowanie niezmienionej, właściwej struktury, złożonej z potrójnej helisy w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych zhydrolizowanych kolagenów. Flexadin UCII jako naturalna forma kolagenu pozwala na właściwą odpowiedź organizmu. Po osiągnięciu jelita cienkiego interakcja innowacyjnego UCII z układem immunologicznym przewodu pokarmowego pozwala na polepszenie ruchliwości końskich stawów. Metylosulfonylometan (MSM) jest naturalnie występującym związkiem siarki. Biodostępna siarka jest ważnym komponentem macierzy glikozaminoglikanów (GAG-ów). Łatwo wchłaniany mangan w postaci chelatu odgrywa kluczową rolę w ochronie stawów stabilizując strukturę kwasu hialuronowego. Zabezpiecza przed działaniem wolnych rodników tlenowych oraz bierze udział w syntezie siarczanu chondroityny.

Zalecane dawkowanie dla 500 kg konia – tylko raz dziennie!
- przez pierwsze 12 tygodni: 15g/dzień (1,5 miarki/dzień)
- później 10g/dzień (1 miarka/dzień)

Zastosowanie:
Flexadin UCII zaleca się koniom regularnie poddawanym treningom i intensywnym ćwiczeniom fizycznym, w przypadku których niezbędna jest optymalna funkcjonalność i ruchomość stawów.

Skład 1 miarki - (10 g)

Proszek skład: 
niezmieniony strukturalnie kolagen typu II (UCII) 320 mg, metylosulfonylometan (MSM) 4000 mg, mangan w postaci IPALIGO® 32 mg

Opakowania:
600 g puszka + miarka

Ekonomiczne opakowanie – puszka 600 g wystarczy do 60 dni.

UCII jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Inter Health N.I.
Patent Europejski: EP 1 435 906 B 1

Flexadin UCII jest gwarancją czystości antydopingowej. Nie zawiera substancji niedozwolonych w sporcie.

Producent: Vetoquinol S.A.,
Nr identyfikacyjny: a FR 69-243-22

Warunki przechowywania:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Trwałość:
18 miesięcy od daty produkcji.

Uwagi:
WYŁĄCZNIE DLA ZWIERZĄT

Czas realizacji zamówienia: od 2 do 7 dni.

 

O firmie:
Equistro® to seria produktów obejmująca wysokiej klasy preparaty odżywcze i pielęgnacyjne stworzone z myślą o zapewnieniu koniom osiągnięcia optymalnych wyników w sporcie i hodowli.

Preparaty Equistro® bazują na najnowszych zdobyczach nauki z takich dziedzin  jak medycyna  weterynaryjna,  żywienie  zwierząt oraz technologia przetwórstwa i są przedmiotem ciągłego rozwoju oraz badań prowadzonych przez wiodących specjalistów w swoich dziedzinach.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

EQUISTRO FLEXADIN uc II - Preparat wspomagający stawy u koni - opakowanie 600g

EQUISTRO FLEXADIN uc II - Preparat wspomagający stawy u koni - opakowanie 600g

LEXADIN UCII jest mieszanką paszową uzupełniającą dla koni opartą na rewolucyjnej koncepcji  niezmienionego strukturalnie kolagenu typu II w kombinacji z MSM oraz manganem w formie IPALIGO®.