EQUISTRO KERABOL BIOTIN FORTE - biotyna dla koni w proszku - opakowanie 3000g Zobacz większe

EQUISTRO KERABOL BIOTIN FORTE - biotyna dla koni w proszku - opakowanie 3000g

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

490,00 zł brutto

Więcej informacji

'Preparat dla koni zapewniający prawidłową budowę kopyt. Właściwości: Głównymi składnikami preparatu są biotyna i cynk, niezbędne do prawidłowego rozwoju i formowania struktury puszki kopytowej. Zapewniają prawidłowe wykształcenie kopyta, regularne narastanie rogu kopytowego, stabilizują jego strukturę, zwiększają twardość i elastyczność, podwyższając wytrzymałość puszki kopytowej na obciążenia. Ponadto korzystnie wpływają na skórę i sierść zwierząt. Wskazania: Equistro Biotin forte przeznaczony jest do stosowania u koni w celu pokrycia zapotrzebowania zwierząt przede wszystkim na biotynę i cynk. Szczególnie celowe jest podawanie preparatu źrebiętom, koniom narażonym na intensywny wysiłek oraz koniom z nieprawidłowościami w budowie kopyt. Skład: Biotyna 1500 mg, cynk 5400 mg, wapń 0,8%, popiół surowy 0,9% Dawkowanie: Equistro Biotin forte należy podawać zmieszany z paszą lub z wodą do picia w ilości: Konie dorosłe: 15 g dziennie (1 miarka), co odpowiada 22,5 mg biotyny i 81 mg cynku Źrebięta, pony: 7,5 g dziennie(1/2 miarki), co odpowiada 11,25 mg biotyny i 40,5 mg cynku Opakowanie: Polietylenowy pojemnik o zawartości 3000g zaopatrzony w miarkę. Warunki przechowywania: W oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej. Trwałość: 24 miesiące od daty produkcji. Zezwolenie: Zezwolenie: MRiGŻ nr WETz. II-4610/op-127/96 Uwagi: WYŁĄCZNIE DLA ZWIERZĄT Wytwórca: EQUISTRO PHARMA GmbH, Münster, Niemcy. Czas realizacji zamówienia: od 2 do 7 dni. O firmie: Equistro® to seria produktów obejmująca wysokiej klasy preparaty odżywcze i pielęgnacyjne stworzone z myślą o zapewnieniu koniom osiągnięcia optymalnych wyników w sporcie i hodowli. Preparaty Equistro® bazują na najnowszych zdobyczach nauki z takich dziedzin jak medycyna weterynaryjna, żywienie zwierząt oraz technologia przetwórstwa i są przedmiotem ciągłego rozwoju oraz badań prowadzonych przez wiodących specjalistów w swoich dziedzinach.'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

EQUISTRO KERABOL BIOTIN FORTE - biotyna dla koni w proszku - opakowanie 3000g

EQUISTRO KERABOL BIOTIN FORTE - biotyna dla koni w proszku - opakowanie 3000g