CHRIST 6302 SIODŁO BEZTERLICOWE MODEL PREMIUM Z FUTER MEDYCZNYCH Zobacz większe

CHRIST 6302 SIODŁO BEZTERLICOWE MODEL PREMIUM Z FUTER MEDYCZNYCH

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 340,00 zł brutto

Więcej informacji

'Firma Christ to jeden z najlepszych producentów wyrobów z futer medycznych w Europie. Ich wyroby można znaleźć w najlepszych sklepach Europy, Kanady, USA i Rosji. Skóry owcze wyprodukowane w celach medycznych znalazły zastosowanie w produkcji sprzętu jeździeckiego. Posiadają właściwości przeciwpotowe, przeciwodleżynowe i antyalergiczne. Długi włos zapewnia stały dostęp powietrza. Można je prać ręcznie w temp. 30 st. C w płynie do prania wełny. Nowość zaprojektowana przez CHRIST. Siodła do hipoterapii pomagają wyznaczać nowe standardy w terapii jazdą konną. Testy przeprowadzone przez niezależnych ekspertów-jeźdźców oraz sprawdzone przez rehabilitantów dały bardzo pozytywne wyniki - dobre działanie na jeźdźca oraz konia. To siodło podnosi komfort jazdy. Daje wrażenie ciepła, bliskości zwierzęcia, pomaga wczuć się w jego ruchy. Zwykle używa się go bez strzemion. Puśliska mogą być przymocowane do metalowych sprzączek dla zwiększenia równowagi utrzymywanej przez rehabilitanta na koniu. Nr kat. 6302 Kolory: 62 - czarny/naturalny. Rozmiary: WB, PO. PRODUKT NA ZAMÓWIENIE! Producent: Christlammfelle Niemcy Czas realizacji zamówienia: do 21 dni.'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

CHRIST 6302 SIODŁO BEZTERLICOWE MODEL PREMIUM Z FUTER MEDYCZNYCH

CHRIST 6302 SIODŁO BEZTERLICOWE MODEL PREMIUM Z FUTER MEDYCZNYCH