GREEN HORSE KEEP CALM - opakowanie 2 kg Zobacz większe

GREEN HORSE KEEP CALM - opakowanie 2 kg

Nowy produkt

Keep Calm to mieszanka ziołowa działająca kojąco na układ nerwowy, łagodnie uspokajają, są zalecane w stanach nadmiernej pobudliwości nerwowej, w sytuacjach wywołujących niepokój i stres.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

W magazynie

80,00 zł brutto

Więcej informacji

Działanie: Zioła w formie granulatu zastosowane w mieszance, działają kojąco na układ nerwowy, łagodnie uspokajają, są zalecane w stanach nadmiernej pobudliwości nerwowej, w sytuacjach wywołujących niepokój i stres.Oprócz wpływu sedatywnego, składniki mieszanki działają wzmacniająco, przeciwbakteryjnie, antyoksydacyjnie i przeciwbólowo, zmniejszają napięcie mięśni gładkich przewodu pokarmowego.

Keep Calm ma również dobroczynny wpływ na układ krwionośny - dzięki zawartości głogu i serdecznika, wzmacnia naczynia krwionośne, zwiększa wydolność mięśnia sercowego zwiększając siłę jego skurczów, przy jednoczesnym zmniejszeniu ich częstotliwości.

Zastosowanie: Mieszanka jest szczególnie polecana dla koni nerwowych, pobudliwych, narażonych na stres wywołany czynnikami, takimi jak starty w zawodach, czy transport. Zalecana również dla koni wymagających wzmocnienia układu krwionośnego, poprawy pracy serca.

Skład: Serdecznik, rumianek, melisa, mięta, głóg, lecytyna sojowa.

Dawkowanie: Duże konie - 5 miarek dziennie, małe konie i kuce - połowę dawki.

Wprowadzenie suplementu do diety konia należy skonsultować z lekarzem weterynarii.

Produkt polski.

O firmie:
Green Horse to rodzinna firma powstała z połączenia miłości do koni i wieloletnich doświadczeń w fitoterapii.
Pierwsze mieszanki powstawały dla koni właścicieli firmy oraz dla koni zaprzyjaźnionych koniarzy.
Dużym krokiem była obrona dyplomu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, na temat ziołolecznictwa u koni, co pozwoliło się zagłębić w temat od strony naukowej. W następnej kolejności rozpoczęli przygotowanie budynku do produkcji tak, by mógł on spełnić rygorystyczne wymogi nadzoru weterynaryjnego. Opracowali również schemat technologiczny i wdrożyliśmy system HACCP. Po miesiącach przygotowań rozpoczęli produkcję.
Obecnie kontrolują wszystkie etapy produkcji począwszy od upraw, przez mieszanie, pakowanie, magazynowanie aż do produktu końcowego i dystrybucji.
Dodatkowym atutem jest to, że firma powstała w polskim zagłębiu zielarskim, na ekologicznie czystych terenach, z dala od przemysłu.
Firma dokłada wielu starań, by ich produkty były jak najwyższej jakości. Mieszanki poddawane są starannej obróbce, przechowywane w nowoczesnym magazynie, gdzie stale monitoruje się temperaturę i wilgotność i przeprowadzane są regularne badania laboratoryjne.
Produkty Green Horse są w pełni naturalne, nie zawierają substancji chemicznych, mają naturalny kolor i zapach.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

GREEN HORSE KEEP CALM - opakowanie 2 kg

GREEN HORSE KEEP CALM - opakowanie 2 kg

Keep Calm to mieszanka ziołowa działająca kojąco na układ nerwowy, łagodnie uspokajają, są zalecane w stanach nadmiernej pobudliwości nerwowej, w sytuacjach wywołujących niepokój i stres.

Produkty powiązane