GREEN HORSE EQUINE FLEX - opakowanie 2 kg Zobacz większe

GREEN HORSE EQUINE FLEX - opakowanie 2 kg

Nowy produkt

Związki zawarte w mieszance przywracając elastyczność i przepuszczalność ścian komórkowych, wspierając obudowę ścięgien, więzadeł i mięśni, przyczyniają się do poprawy przepływu płynów tkankowych. Dodatkowo poprawiają krążenie obwodowe i wzmacniają organizm.

Więcej szczegółów

120,00 zł brutto

Więcej informacji

Działanie: 
składniki mieszanki w formie granulatu, wspomagają pracę stawów, przyczyniają się do regeneracji ścięgien i chrząstki stawowej, wykazują właściwości przeciwreumatyczne, przeciwzapalne i przeciwbólowe, wspomagają wydalanie toksyn z organizmu. 
Związki zawarte w mieszance przywracając elastyczność i przepuszczalność ścian komórkowych, wspierając obudowę ścięgien, więzadeł i mięśni, przyczyniają się do poprawy przepływu płynów tkankowych.
Dodatkowo poprawiają krążenie obwodowe i wzmacniają organizm.
 
Zastosowanie: 
suplement przeznaczony jest do stosowania u koni narażonych na przeciążenia stawów, przy uszkodzeniach, obrzękach i stanach zapalnych chrząstki stawowej.
Zalecany również dla koni starszych z problemami reumatycznymi i przy rehabilitacji koni po urazach.
 
Skład: 
kora wierzby, MSM (15g w dawce na dużego konia) dzika róża, ostropest, imbir.
 
Dawkowanie: 
Duże konie - 4 miarki dziennie do paszy, małe konie i kuce - połowa dawki.
 
Wprowadzenie suplementu do diety konia należy konsultować z lekarzem weterynarii. 

Opakowanie: 2kg

Producent: Green Horse

logo_produkt_polski.gif

Produkt polski.O firmie:
Green Horse to rodzinna firma powstała z połączenia miłości do koni i wieloletnich doświadczeń w fitoterapii. 

Pierwsze mieszanki powstawały dla koni właścicieli firmy oraz dla koni zaprzyjaźnionych koniarzy.

Dużym krokiem była obrona dyplomu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, na temat ziołolecznictwa u koni, co pozwoliło się zagłębić w temat od strony naukowej. W następnej kolejności rozpoczęli przygotowanie budynku do produkcji tak, by mógł on spełnić rygorystyczne wymogi nadzoru weterynaryjnego. Opracowali również schemat technologiczny i wdrożyliśmy system HACCP. Po miesiącach przygotowań rozpoczęli produkcję. 

Obecnie kontrolują wszystkie etapy produkcji począwszy od upraw, przez mieszanie, pakowanie, magazynowanie aż do produktu końcowego i dystrybucji. 

Dodatkowym atutem jest to, że firma powstała w polskim zagłębiu zielarskim, na ekologicznie czystych terenach, z dala od przemysłu. 

Firma dokłada wielu starań, by ich produkty były jak najwyższej jakości. Mieszanki poddawane są starannej obróbce, przechowywane w nowoczesnym magazynie, gdzie stale monitoruje się temperaturę i wilgotność i przeprowadzane są regularne badania laboratoryjne. 

Produkty Green Horse są w pełni naturalne, nie zawierają substancji chemicznych, mają naturalny kolor i zapach. 

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

GREEN HORSE EQUINE FLEX - opakowanie 2 kg

GREEN HORSE EQUINE FLEX - opakowanie 2 kg

Związki zawarte w mieszance przywracając elastyczność i przepuszczalność ścian komórkowych, wspierając obudowę ścięgien, więzadeł i mięśni, przyczyniają się do poprawy przepływu płynów tkankowych. Dodatkowo poprawiają krążenie obwodowe i wzmacniają organizm.

Produkty powiązane