GREEN HORSE QUIET HORSE - opakowanie 1 kg Zobacz większe

GREEN HORSE QUIET HORSE - opakowanie 1 kg

Nowy produkt

Mieszanka została stworzona z pięciu specjalnie wyselekcjonowanych ziół, które od wieków znane są ze swoich dobroczynnych właściwości. Zioła zastosowane w mieszance działają uspokajająco, łagodzą stany napięcia, niepokoju i nadpobudliwości nerwowej.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

90,00 zł brutto

Więcej informacji

Mieszanka została stworzona z pięciu specjalnie wyselekcjonowanych ziół, które od wieków znane są ze swoich dobroczynnych właściwości. Jest w pełni naturalna, przyrządzona z grubo ciętych liści, szyszek, korzeni i kwiatów. Dzięki właściwemu doborowi i proporcjom, składniki wzajemnie się uzupełniają i potęgują działanie.

Zioła zastosowane w mieszance działają uspokajająco, łagodzą stany napięcia, niepokoju i nadpobudliwości nerwowej.

Zastosowanie: U koni nadpobudliwych i nerwowych, pomocniczo w stanach napięcia nerwowego i stresu.

Koi nerwy wywołane treningiem, transportem lub o podłożu hormonalnym.

Skład: chmiel zwyczajny, kozłek lekarski, melisa lekarska, mięta pieprzowa, rumianek pospolity.

Analiza: włókno surowe 118g/kg.

Dawkowanie: Duże konie 2 miarki dziennie, małe konie i kuce 1 miarka dziennie.

Zioła należy zwilżyć wodą i podawać z paszą treściwą, Aby zwiększyć efektywność ich działania, należy je zaparzyć i po ostudzeniu dodać do paszy. Zaparzenie ziół powoduje uwolnienie olejków eterycznych i podwyższenie działań terapeutycznych produktu.

UWAGA: Ze względu na zawartość waleriany, odstawić na 7 dni przed zawodami. Wprowadzenie ziół do diety konia należy skonsultować z lekarzem weterynarii.

Nie podawać klaczom źrebnym!

O firmie:
Green Horse to rodzinna firma powstała z połączenia miłości do koni i wieloletnich doświadczeń w fitoterapii.
Pierwsze mieszanki powstawały dla koni właścicieli firmy oraz dla koni zaprzyjaźnionych koniarzy.
Dużym krokiem była obrona dyplomu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, na temat ziołolecznictwa u koni, co pozwoliło się zagłębić w temat od strony naukowej. W następnej kolejności rozpoczęli przygotowanie budynku do produkcji tak, by mógł on spełnić rygorystyczne wymogi nadzoru weterynaryjnego. Opracowali również schemat technologiczny i wdrożyliśmy system HACCP. Po miesiącach przygotowań rozpoczęli produkcję.
Obecnie kontrolują wszystkie etapy produkcji począwszy od upraw, przez mieszanie, pakowanie, magazynowanie aż do produktu końcowego i dystrybucji.
Dodatkowym atutem jest to, że firma powstała w polskim zagłębiu zielarskim, na ekologicznie czystych terenach, z dala od przemysłu.
Firma dokłada wielu starań, by ich produkty były jak najwyższej jakości. Mieszanki poddawane są starannej obróbce, przechowywane w nowoczesnym magazynie, gdzie stale monitoruje się temperaturę i wilgotność i przeprowadzane są regularne badania laboratoryjne.
Produkty Green Horse są w pełni naturalne, nie zawierają substancji chemicznych, mają naturalny kolor i zapach.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

GREEN HORSE QUIET HORSE - opakowanie 1 kg

GREEN HORSE QUIET HORSE - opakowanie 1 kg

Mieszanka została stworzona z pięciu specjalnie wyselekcjonowanych ziół, które od wieków znane są ze swoich dobroczynnych właściwości. Zioła zastosowane w mieszance działają uspokajająco, łagodzą stany napięcia, niepokoju i nadpobudliwości nerwowej.