HIPOVET PREPARAT DO SUCHEJ DEZYNFEKCJI STAJNI - opakowanie 1000ml Zobacz większe

HIPOVET PREPARAT DO SUCHEJ DEZYNFEKCJI STAJNI - opakowanie 1000ml

Nowy produkt

2 Przedmioty

W magazynie

Ostatnie egzemplarze!

36,00 zł brutto

Więcej informacji

'Najnowszy środek do suchej jak i mokrej dezynfekcji stajni, przyczep, pomieszczeń gospodarczych, kuwet itp. Posiada unikalne właściwości: PO PIERWSZE: bakterio-, grzybo- i wirusobójcze o bardzo szerokim spektrum działania, przy czym jest NATURALNY, doskonale dezynfekuje i eliminuje larwy np: larwy gza końskiego, które są wydalane u koni i są w kale, doskonały do stosowania zima jak i latem po odrobaczeniu koni, PO DRUGIE: jest preparatem eliminującym nieprzyjemne zapachy w stajni (np: amoniak, siarkowodór), PO TRZECIA: jest środkiem aromatyzującym pomieszczenia dla koni, PO CZWARTE: jest bardzo wydajny, przy czym tani, całkowicie bezpieczny i ekologiczny, PO PIATE: można go stosować w obecności koni, na puste powierzchnie jak i na słomę na której stoi koń, PO SZÓSTE: jest skuteczny w przypadku zagrożenia drobnoustrojami powodującymi gnicie strzałki kopyta, nosaciznę, choroby dróg oddechowych. Przeciwdziała tworzeniu się ropni na kopycie, PO SIÓDME: w znaczący sposób likwiduje larwy much i innych larw szczególnie po odrobaczeniu. Pojemność 1000 ml Dostępny również w opakowaniach: 5000 ml i 10000 ml. Stosowanie: Doskonały preparat do dezynfekcji stajni, jak i boksu w którym stoi własny koń. Eliminuje wszelakie larwy, wiec jest idealny do dezynfekcji po odrobaczeniu koni. Preparat nanosi się na dezynfekowana powierzchnie po uprzednim oczyszczeniu mechanicznym lub bezpośrednio na ściółkę przez równomierne posypywanie. Producent: Labolatorium Hipovet Czas realizacji zamówienia: do 48 godz. Wirtualne zakupy, realny odbiór. Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2. (Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt: tel. 42 65 43 800, 255 68 08, e-mail: sklep@hippoland.com.pl'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

HIPOVET PREPARAT DO SUCHEJ DEZYNFEKCJI STAJNI - opakowanie 1000ml

HIPOVET PREPARAT DO SUCHEJ DEZYNFEKCJI STAJNI - opakowanie 1000ml