KALOSZE DLA KONI PROFESSIONAL'S CHOICE QUICK WRAP BELL BOOTS

Nowy produkt

Zaprojektowane jak standardowe kalosze Professional's Choice - model QuickWrap® Bell Boots zapewniają pełną ochronę koronki oraz piętki kopytowej.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

W magazynie

420,00 zł brutto

Więcej informacji

Zaprojektowane jak standardowe kalosze – zapewniają pełną ochronę koronki oraz piętki kopytowej.

- 100% ochrona koronki oraz piętki kopytowej dzięki łączeniu na zakładkę.
- Zapewniają pochłanianie uderzeń.
- Najlepiej sprawdzają się używane wraz z innymi ochraniaczami firmy Professional’s Choice (np. SMB-II®).
- Warstwa UltraShock™ pochłania energię wytwarzaną przy uderzeniach.
- Trwałe dzięki wzmocnieniom z nylonu zbrojonego nicią aramidową (używany przy produkcji kamizelek kuloodpornych).
- Nie pękają i nie rozchodzą się.

Kolory: 
Small: Black, Crimson Red, Hunter Green, Royal Blue, White
Medium: Black, Chocolate, Crimson Red, Hunter Green, Navy, Purple, Royal Blue, Turquoise, White
Large: Black, Crimson Red, Hunter Green, Royal Blue, White

Rozmiary: S, M, L.

Producent: Professional's Choice USA

Termin realizacji zamówienia: do uzgodnienia).


Informacje o producencie.
Firma Professional’s Chocie powstała w 1976 r. w El Cajon w Kalifornii. Firma produkuje profesjonalny sprzęt jeździecki do jazdy klasycznej oraz western ridingu. Sukces wyrobów Professional’s Choice wiąże się z najwyższą jakością oraz medycyną sportową – dzięki naciskowi kładzionemu na walory terapeutyczne oraz współpracy ze specjalistami w tej dziedzinie, produkty tej firmy uważane są za jedne z najlepszych na świecie. Professional’s Choice oferuje akcesoria jeździeckie zapobiegające kontuzjom koni oraz wspomagające ich rehabilitację. W skład asortymentu wchodzą:
- ochraniacze
- potniki
- popręgi
- napierśniki
- akcesoria i produkty ortopedyczne dla jeźdźców.
W 2002 r. firma uzyskała licencję od firmy Wrangler na produkcję akcesoriów jeździeckich pod marką Wrangler oraz Twenty X. W ofercie znajdują się derki, siatki oraz ochraniacze przeciw muchom, torby na sprzęt jeździecki.
Do najbardziej znanych wyrobów firmy zaliczane są ochraniacze serii „Sports Medicine Boots” oraz potniki serii „Air-Ride”. W 1990 r. badania prowadzone równolegle na uniwersytetach Wisconsin i Oklahoma State dowiodły, że ochraniacze „SMB” najlepiej chronią nogi konia i pochłaniają wstrząsy ze wszystkich ochraniaczy dostępnych na rynku. Dzieje się tak dzięki redukcji o 26% obciążeń ścięgien i stawów oraz użyciu materiału „Ultra-Shock”, który charakteryzuje się systemem PMM (Primary Movable Memory) działającym jak swoista pamięć, dzięki której ochraniacze powracają do pierwotnego kształtu po każdej jego zmianie. Wprowadzone do sprzedaży w 1999 r. potniki „Air-Ride” zrewolucjonizowały rynek poprzez swoją konstrukcję – zbudowane z tysięcy komórek powietrznych tworzą swego rodzaju poduszkę powietrzną pomiędzy siodłem a grzbietem konia, tym samym zapobiegając ewentualnym kontuzjom konia.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

KALOSZE DLA KONI PROFESSIONAL'S CHOICE QUICK WRAP BELL BOOTS

KALOSZE DLA KONI PROFESSIONAL'S CHOICE QUICK WRAP BELL BOOTS

Zaprojektowane jak standardowe kalosze Professional's Choice - model QuickWrap® Bell Boots zapewniają pełną ochronę koronki oraz piętki kopytowej.