MEGAN WINTER - POKARM DLA DZIKICH PTAKÓW ZIMUJĄCYCH - 1000ml Zobacz większe

MEGAN WINTER - POKARM DLA DZIKICH PTAKÓW ZIMUJĄCYCH - 1000ml

Nowy produkt

5 Przedmioty

W magazynie

8,00 zł brutto

Więcej informacji

'Kocia trawka do własnego wysiewu. Zalety: reguluje przemianę materii, usuwa z przewodu pokarmowego niestrawione resztki pokarmu. Składniki: ziarna jęczmienia, podłoże mineralne, stabilizator wzrostu, żel krzemionkowy, naturalne nawozy. Hodowla: zawartość opakowania zalać jedną szklanką wody, zamknąć opakowanie na 4 dni, zdjąć pokrywę i pielęgnować tak jak rośliny doniczkowe, po wyrośnięciu na wysokość 5-7 cm trawka jest gotowa do spożycia. Jaki jest zatem sekret kociej trawki? Czy warto ją stosować i czym w ogóle jest kocia trawa. Jeśli chodzi zaś o zastosowanie trawki to powody są dwa. Pierwszym jest zaspokojenie naturalnego instynktu gryzienia. Wiele kotów przejawia chęć gryzienia roślin - należy pamiętać, że wiele z nich dla kota jest trujących. Ustawienie kociej trawy w łatwo dostępnym miejscu pozwala kotu realizować te instynkty bez uszczerbku dla naszej kolekcji roślin oraz jego zdrowia. Drugi powód to usuwanie kul włosowych. Koty obgryzając cieżkostrawne dla nich rośliny podrażniają żołądek i prowokują go do zwracania niestrawnych resztek - w tym np. tak groźnych dla kota kłębków sierści czy futra jego ofiar. Wymiato po zastosowaniu kociej trawy są więc jak najbardziej naturalne i nie jest to w zatrucie pokarmowe. Opakowanie: 100g. Producent: Vitapol'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

MEGAN WINTER - POKARM DLA DZIKICH PTAKÓW ZIMUJĄCYCH - 1000ml

MEGAN WINTER - POKARM DLA DZIKICH PTAKÓW ZIMUJĄCYCH - 1000ml