KASK JEŹDZIECKI CASCO MASTER 6 Zobacz większe

KASK JEŹDZIECKI CASCO MASTER 6

Nowy produkt

Profesjonalny kask jeździecki Casco Master 6 charakteryzuje się wyśmienitą wentylacją oraz eleganckim i jednocześnie sportowym wyglądem. Zaprojektowany przez specjalistów firmy CASCO. 

Więcej szczegółów

Na zamówienie

1 739,99 zł brutto

Więcej informacji

Kask Casco Master to kask najnowszej generacji, używany jest przez światowej sławy jeźdźców.
Jest niezwykle elegancki i zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie dzięki swojej niepowtarzalnej opatentowanej konstrukcji Monocoque Ultra.
Skorupa kasku składa się z oddzielnych elementów o najwyższej wytrzymałości, dodatkowo wzmocnionych nitami ze stali nierdzewnej. Także dzięki temu systemowi, kask zawdzięcza swoją wyjątkową lekkość.
Dla zapewnienia najwyższego poziomu użytkowania, kask wyposażony został w liczne otwory wentylacyjne oraz odpowiednio zaprojektowany system wentylacji w wewnętrznej części poszycia kasku, który zapewnia przepływ świeżego powietrza w największe upały.
Dodatkowo, kask posiada system regulacji, który pozwala na idealne dopasowanie do każdego kształtu głowy, a także daszek z możliwością przesuwania do góry.

Poprzez zastosowanie najlepszych materiałów oraz doświadczenia fachowców, kask ten stał się wizytówką firmy Casco.

Tłumaczenie opisów technicznych:

Ergomatic size: regulowany rozmiar pozwala idealnie dopasować kask do każdej głowy, a także uniknąć niepożądanego efektu, gdy kask z czasem, w trakcie użytkowania staje się coraz luźniejszy. Rozwiązanie dostępne w kaskach Spirit oraz Champ.

FreshAir ventilation: odpowiednio zaprojektowany system wentylacji w wewnętrznej części poszycia kasku zapewnia przepływ świeżego powietrza niezależnie od ilości wywietrzników w kasku.

Monocoque Ultra: opatentowana konstrukcja kasku, którego skorupa składa się z oddzielnych elementów o najwyższej wytrzymałości, dodatkowo wzmocnionych nitami z nierdzewnej stali.

Spełnia normy bezpieczeństwa EN 1384:2017 i VG1 01.040 2014-12.

Kask dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych.
Wzór 1. Czarny - Nr kat. 7032
Wzór 2. Czarno-szary - Nr kat. 7045
Wzór 3. Czarny Carbon - Nr kat. 7043

Dostępne rozmiary:
- S (54–56 cm)
- M (57–58 cm)
- L (59–62 cm)

Uwaga!: Regulacja obwodu kasku jest dosyć mała. Jeśli mieścisz się na granicy rozmiarów, wybierz większy rozmiar kasku.

Waga: 450-500 g

Producent: Casco Niemcy

Termin realizacji zamówienia: 7-21 dni


O firmie:
Casco jest światowym potentatem w produkcji kasków. Wyroby tej niemieckiej firmy to produkty najwyższej jakości i jedne z najbezpieczniejszych na rynku.
Myślą przewodnią w Casco jest:
"Tylko ten, kto dużo próbuje i testuje, kreuje nowe rozwiązania.
Na realizację pomysłu, związanego z nowym modelem kasku przeznaczamy ponad 3000 godzin pracy.
Nic dziwnego, że inni wolą poczekać, aż nasz produkt trafi na rynek i potem szybko go skopiować!" Manfred Krauter, właściciel Casco.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

KASK JEŹDZIECKI CASCO MASTER 6

KASK JEŹDZIECKI CASCO MASTER 6

Profesjonalny kask jeździecki Casco Master 6 charakteryzuje się wyśmienitą wentylacją oraz eleganckim i jednocześnie sportowym wyglądem. Zaprojektowany przez specjalistów firmy CASCO.