LITERATURA JEŹDZIECKA - NIEPOKONANY SEABISCUIT - Laura Hillenbrand Zobacz większe

LITERATURA JEŹDZIECKA - NIEPOKONANY SEABISCUIT - Laura Hillenbrand

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

28,00 zł brutto

Więcej informacji

'Koń, który stał się legendą. Seabiscuit budził wielkie emocje Amerykanów w latach trzydziestych – to wtedy stał się bohaterem masowej wyobraźni. Jego niezwykłym losom wiele miejsca poświęciła ówczesna prasa i radio. W późniejszych czasach fascynacja nie tylko minęła, ale utwierdziły ją liczne artykuły i wreszcie książka Laury Hillenbrand. Jej książka "Seabiscuit" szturmem podbiła listy bestsellerów, została także z entuzjazmem przyjęta przez krytykę. ... Rok 1938, trwa Wielki Kryzys. Trzech ludzi, których łączy miłość do koni i przegrane życie, poświęca się trenowaniu konia wyścigowego - tytułowego Seabiscuita - nieuważanego nigdy dotąd za kandydata na czempiona. Były milioner, a teraz bankrut - Charles Howard, postarzały, cierpiący na postępujący artretyzm kowboj - Tom Smith i dżokej, nie dość, że ciężki, to niewidzący na jedno oko – Johnny "Red" Pollard. Mimo ogarniającego ich zwątpienia, ... przezwyciężają słabości, dążąc do wspólnego celu. Tym celem jest nie tylko zwycięstwo w prestiżowych zawodach, ale także zachowanie szacunku dla samych siebie. "Zniewalająca historia... opowiedziana z historycznymi szczegółami, wartką akcją godną samego Seabiscuita i urokiem wielkiej legendy." The New York Times Book Review "Szczegółowe i dramatyczne odtworzenie historii Seabiscuita i czasów, w których żył, jest niesamowitym świadectwem tego, co mogą zdziałać cztery lata pracy badawczej i dar opowiadania autorki. Czyta się ją z zapartym tchem, nawet jeśli ktoś nie jest fanem wyścigów konnych." Booklist Autor: Laura Hillenbrand Tytuł oryginału: "Seabiscuit: An American Legend" Format: 14,50 x 20,50 cm, ilość stron: 408, oprawa: miękka, papier - offset. Wydanie I, kilkanaście czarno-białych fotografii. Wydawnictwo: Galaktyka Termin realizacji zamówienia: 48 godz.'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

LITERATURA JEŹDZIECKA - NIEPOKONANY SEABISCUIT - Laura Hillenbrand

LITERATURA JEŹDZIECKA - NIEPOKONANY SEABISCUIT - Laura Hillenbrand