TESTER WILGOTNOŚCI SIANA Zobacz większe

TESTER WILGOTNOŚCI SIANA

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 096,00 zł brutto

Więcej informacji

'Przenośny aparat do mierzenia wilgotności i temperatury siana w belach Farmex HT Pro to nowoczesny przyrząd, który w łatwy sposób umożliwia monitorowanie poziomu zawilgocenia i temperatury siana. Pozwala na szybką reakcję w podejmowaniu niezbędnych zabiegów dla uniknięcia zagrożenia i ewentualnych strat. Tester wyposażony jest w łatwy do odczytania wyświetlacz. Wilgotnościomierz działa na 9-voltową baterię alkaliczną, która jest dołączona do opakowania. Oferowany miernik wilgotności i temperatury jest produkcji amerykańskiej. Dane techniczne: Długość całkowita 150 cm Długość sondy 73 cm Jak stosować urządzenie? W celu dokonania pomiaru wilgotności, należy nacisnąć przycisk powyżej symbolu przedstawiającego kroplę wody. Zawartość wody w próbce obliczona zostanie w procentach wagi. Aparat mierzy siano w wyniku kontaktu z końcówką sondującą. Ze względu na to, że w różnych partiach pokosu występują różnice wilgotności, te same różnice będą odzwierciedlone w różnych partiach beli. Z tego też powodu należy dokonywać pomiaru w co najmniej 5 miejscach beli. Najwyższy wynik powinien być traktowany jako wytyczna. W celu dokonania pomiaru temperatury, należy nacisnąć przycisk powyżej symbolu przedstawiającego termometr. Na monitorze pojawi się wówczas wyświetlona temperatura w dwóch skalach Fahrenheit i Celsius. Nr kat. 210-050-014 Produkt na zamówienie.'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

TESTER WILGOTNOŚCI SIANA

TESTER WILGOTNOŚCI SIANA