MONITORING KONI - EQUIALARM Z MODUŁEM ŹREBIENIA KLACZY GSM Zobacz większe

MONITORING KONI - EQUIALARM Z MODUŁEM ŹREBIENIA KLACZY GSM

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2 500,00 zł brutto

Więcej informacji

'Niezawodny alarm monitoringu konia z podwójnymi czujnikami. Horse Alarm mierzy zarówno pocenie się, jak i częstotliwość pokładania się klaczy, dwa pewne wskaźniki źrebienia się bądź choroby konia. Monitoruj stan swojego konia i historycznie porównuj bieżące wartości z dotychczasowymi. Dostosuj czułość alarmów i dopasuj je tak, aby odpowiadały indywidualnym potrzebom Twojego konia. Kiedy mierzone czynniki przekroczą poziom ustalonych limitów, rozlegnie się alarm. Horse Alarm oferuje zarówno łatwość ustawień, jak i użytkowania. Przenośny odbiornik pozwala na wygodne użytkowanie w jakimkolwiek miejscu Twojego domu. Horse Alarm zapewnia bezpieczniejszą opiekę nad koniem podczas źrebienia się lub kolki. » Monitoruj do ośmiu koni jednocześnie » Mierzy także temperaturę w stajni » Możliwość podłączenia do GSM » Temperatura, w jakiej działa system: -20 ̊C do +50 ̊C // (IP66) » Kompletny zestaw zawierający wszystko, co niezbędne do bezpieczniejszego okresu źrebienia się. W zestawie: 1 Uprząż z wbudowanymi czujnikami i przekaźnikiem, 3 Baterie AAA do pudełka czujnika (do 6 miesięcy żywotności), 1 Urządzenie radioLink, które przesyła sygnał do domu przy optymalnym zasięgu, Antena R300 zapewniająca 800-metrowy zasięg bezprzewodowy pomiędzy stajnią a domem (długość kabla: 7 m), Bezprzewodowy przenośny odbiornik z wyświetlaczem LCD, funkcją alarmu i historii, 2 Adaptery zasilania do zapewnienia zasilania w stajni i w domu, 1 Ilustrowany podręcznik obsługi oraz „Przewodnik szybkiej instalacji" w języku angielskim. Opis urządzenia: ulotka w pliku PDF Jak to działa: Ulotka w pliku PDF PRODUKT NA ZAMÓWIENIE. Producent: Termin realizacji zamówienia: od 7 do 21 dni roboczych'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

MONITORING KONI - EQUIALARM Z MODUŁEM ŹREBIENIA KLACZY GSM

MONITORING KONI - EQUIALARM Z MODUŁEM ŹREBIENIA KLACZY GSM