LITERATURA JEŹDZIECKA - NAUKA JAZDY KONNEJ W WEEKEND - Mary Gordon Watson Zobacz większe

LITERATURA JEŹDZIECKA - NAUKA JAZDY KONNEJ W WEEKEND - Mary Gordon Watson

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

24,90 zł brutto

Więcej informacji

'Jazda konna jest marzeniem wielu osób. Z pomocą tej publikacji może się ono urealnić. Zaprezentowane są tu podstawy jazdy rekreacyjnej, od których należy rozpocząć zdobywanie umiejętności jeździeckich. Dokładne ilustracje prezentują prawidłową postawę jeźdźca w siodle oraz podstawowe ćwiczenia przygotowawcze. Książka zwraca również uwagę na szczególnie trudne elementy jeździectwa i objaśnia sposoby radzenia sobie z nimi. Miłośnicy koni zdobędą dzięki niej wiedzę na temat postępowania i opiekowania się tymi pięknymi zwierzętami. O autorce : Mary Gordon Watson odnosiła sukcesy na wielu zawodach konnych. W 1969 roku zdobyła Mistrzostwo Europy we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego, w roku następnym zaś została mistrzem świata w tej konkurencji. Medalistka Igrzysk Olimpijskich w Monachium w 1972 roku. Przez pięć lat była członkiem brytyjskiej drużyny narodowej w WKKW. Z powodzeniem brała także udział w wyścigach płaskich. Od roku 1973 jest trenerem jeździectwa w Wilekij Brytanii i USA. Jest także sędzią konkurencji ujeżdżenia, pokazów hunterów i kucy Connemara. W roku 1973 została odznaczona Orderem Imperium Brytyjskiego. Zajmuje się tez pisaniem o koniach i konnej jeździe. Jest współautorką wielu książek i artykułów w takich magazynach jak The Field, Horse and Hound i L'Anee Hippique. Pierwszą książką, którą napisała samodzielnie jest wydany w 1982 Podręcznik konnej jazdy. Autor: Mary Gordon Watson Format: 13.8 x 21.6 cm, ilość stron: 96, oprawa: kartonowa, foliowana.'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

LITERATURA JEŹDZIECKA - NAUKA JAZDY KONNEJ W WEEKEND - Mary Gordon Watson

LITERATURA JEŹDZIECKA - NAUKA JAZDY KONNEJ W WEEKEND - Mary Gordon Watson