FROSTS MORA - NÓŻ PODKUWNICZY LEWY SZEROKI - nr kat. 109-1930 Zobacz większe

FROSTS MORA - NÓŻ PODKUWNICZY LEWY SZEROKI - nr kat. 109-1930

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

77,99 zł brutto

Więcej informacji

'Doskonałej jakości narzędzie wykonane z wysokogatunkowej wielokrotnie hartowanej stali przez jednego ze światowych liderów branży podkuwniczej, szwedzką firmę Frosts. Niezbędne podczas rozczyszczania kopyt. Sprzęt używany przez najlepszych podkuwaczy w Polsce i na świecie. Producent: Frosts Szwecja Frosts to przeszło 300 lat doświadczeń w produkcji noży wytwarzanych w Szwecji od XVII wieku w miejscowości Mora i okolicach. Pierwszą osobą, która na tym obszarze rozpoczęła wytwarzanie noży był Erik Frost. W ówczesnych czasach był on już dobrze znanym rzemieślnikiem produkującym dobrej jakości noże. W krótkim czasie wytwarzane przez niego produkty uzyskały reputację i zdobyły uznanie także poza granicami Szwecji. Noże Frosts`a szybko stały się popularne dzięki swojej ostrości i idealnemu kształtowi trzonka. W dzisiejszych czasach czwarte już pokolenie rzemieślników podtrzymuje tradycję produkcji noży, lecz już w nowoczesnym i dużym zakładzie usytuowanym dokładnie w tym samym miejscu, co w 1891 roku. Obecnie niekwestionowany lider w produkcji noży w Skandynawii łączy bardzo umiejętnie wielowiekową tradycję z nowoczesnymi metodami produkcji oraz zarządzania. Firma Frosts specjalizuje się obecnie w produkcji noży dla: myśliwych, podróżników, wędkarzy, żeglarzy, nurków, rzeźbiarzy, rzemieślników oraz pracującym w przemyśle spożywczym - a to tylko część tego, co firma ta może ci zaoferować. Czas realizacji zamówienia: od 2 do 4 dni.'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

FROSTS MORA - NÓŻ PODKUWNICZY LEWY SZEROKI - nr kat. 109-1930

FROSTS MORA - NÓŻ PODKUWNICZY LEWY SZEROKI - nr kat. 109-1930