OCHRANIACZE DLA KONIA VEREDUS - MODEL CARBON GEL TYLNE

Nowy produkt

Ochraniacze dla koni włoskiej firmy Veredus. Sprawdzone na parkurach całej Europy. Model Carbon Gel. Tylne.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

549,00 zł brutto

Więcej informacji

Anatomicznie zaprojektowana skorupa. Wyjątkowa forma części zewnętrznej i wewnętrznej skorupy zapewnia swobodę ruchów w stawie. Anatomiczny kształt gwarantuje doskonałe dopasowanie oraz maksimum komfortu dla konia. Podwójna grubość. Skorupa jest skomponowana z dwóch oddzielnych części o różnej grubości i sztywności. Główna skorupa ochraniacza jest wykonana z pół-sztywnego poliuretanu i tylne wycięcie X jest z giętkiego poliuretanu. Obie części są ze sobą połączone. Ochrona tylnych ścięgien dzięki zastosowaniu karbonu i żelu Wycięcie X na grzbiecie ochraniacza jest pokryte włóknem karbonowym (karbon jest wyjątkowo odpornym na uszkodzenia, ultra-lekkim tworzywem absorbującym wstrząsy i uderzenia) oraz trzy-milimetrową warstwą żelu o dużych właściwościach absorbujących wstrząsy i dużym komforcie. Ochrona tylnych pęcin. Cienka warstwa karbonu w okolicy pęcin konia doskonale chroni te szczególnie wrażliwe i narażone na urazy miejsca. Elastyczne paski. Miękkie, elastyczne paski gwarantują łatwe i komfortowe dopasowanie ochraniacza do każdego obwodu kończyny konia. Zapobiegają nadmiernemu zaciskaniu się ochraniacza.

Rozmiar: S - pęcina 17-19 cm M - pęcina 20-24 cm L - pęcina powyżej 24 cm

Kolor: czarny, brązowy.

Producent: Veredus Włochy

Czas realizacji zamówienia: od 2 do 7 dni.

O firmie: Od ponad dwudziestu lat, firma Veredus prowadzi badania i wdraża rozwiązania w dziedzinie higieny i kosmetyków dla koni, w celu stworzenia produktów zaspokajających rosnące wymagania konia sportowego i jego jeźdźca. Filozofia firmy opiera się na przywiązywaniu dużej uwagi do dawnych tradycji i receptur naturalnych, w połączeniu z wynikami nowoczesnych badań i wiedzy. Dlatego produkty biotechnologii serii Careline dla koni i jeźdźców znane są na całym świecie ze swej wysokiej jakości i skuteczności.'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

OCHRANIACZE DLA KONIA VEREDUS - MODEL CARBON GEL TYLNE

OCHRANIACZE DLA KONIA VEREDUS - MODEL CARBON GEL TYLNE

Ochraniacze dla koni włoskiej firmy Veredus. Sprawdzone na parkurach całej Europy. Model Carbon Gel. Tylne.