OCHRANIACZE DLA KONIA VEREDUS - MODEL CARBON GEL PRZEDNIE

Nowy produkt

Ochraniacze dla koni włoskiej firmy Veredus. Sprawdzone na parkurach całej Europy. Model Carbon Gel. Przednie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

619,00 zł brutto

Więcej informacji

Wyjątkowa forma części zewnętrznej i wewnętrznej skorupy zapewnia swobodę ruchów w stawie. Anatomiczny kształt gwarantuje doskonałe dopasowanie oraz maksimum komfortu dla konia. Skorupa jest skomponowana z dwóch oddzielnych części o różnej grubości i sztywności. Główna skorupa ochraniacza jest wykonana z pół-sztywnego poliuretanu natomiast tylne wycięcie jest z giętkiego poliuretanu. Obie części są ze sobą połączone. Wycięcie na grzbiecie ochraniacza jest pokryte włóknem karbonowym (karbon jest wyjątkowo odpornym na uszkodzenia, ultra-lekkim tworzywem absorbującym wstrząsy i uderzenia) oraz 3 milimetrowa warstwą żelu o dużych właściwościach absorbujących wstrząsy i dużym komforcie. Cienka warstwa karbonu doskonale chroni tylne pęciny konia. Miękkie, elastyczne paski gwarantują łatwe i komfortowe dopasowanie ochraniacza do każdego obwodu kończyny konia. Zapobiegają nadmiernemu zaciskaniu się ochraniacza. Ochraniaczy tych używa do swoich koni Mistrz Świata Marcus Ehning.

Rozmiar: S - pęcina 17-19 cm, M - pęcina 20-24 cm, L - pęcina powyżej 24 cm. Kolor: czarny, brązowy.

Producent: Veredus Włochy

Czas realizacji zamówienia: od 2 do 7 dni.

O firmie: Od ponad dwudziestu lat, firma Veredus prowadzi badania i wdraża rozwiązania w dziedzinie higieny i kosmetyków dla koni, w celu stworzenia produktów zaspokajających rosnące wymagania konia sportowego i jego jeźdźca. Filozofia firmy opiera się na przywiązywaniu dużej uwagi do dawnych tradycji i receptur naturalnych, w połączeniu z wynikami nowoczesnych badań i wiedzy. Dlatego produkty biotechnologii serii Careline dla koni i jeźdźców znane są na całym świecie ze swej wysokiej jakości i skuteczności. 

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

OCHRANIACZE DLA KONIA VEREDUS - MODEL CARBON GEL PRZEDNIE

OCHRANIACZE DLA KONIA VEREDUS - MODEL CARBON GEL PRZEDNIE

Ochraniacze dla koni włoskiej firmy Veredus. Sprawdzone na parkurach całej Europy. Model Carbon Gel. Przednie.