OVER HORSE HOTACTIVE HORSE - MASC ROZGRZEWAJACA Z KAMFORA - opakowanie 500g Zobacz większe

OVER HORSE HOTACTIVE HORSE - opakowanie 500 g

2666

Nowy produkt

Over Horse HotActive Horse to skuteczny żel rozgrzewający dla koni z kamforą, miętą pieprzową i propolisem. Do stosowania przed treningiem i po kontuzjach.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

W magazynie

Ostatnie egzemplarze!

95,00 zł brutto

Więcej informacji

Over Horse Hot Active Horse - Maść rozgrzewająca z kamforą, miętą pieprzową i propolisem.
Do stosowania przed treningiem i po kontuzjach.

Właściwości:
Rozgrzewająca maść do stosowania u koni przed treningiem i po kontuzjach.
Swoisty masaż podczas nakładania preparatu na zasadzie odruchowej prowadzi do rozszerzenia naczyń, a następnie do wzrostu temperatury w danej okolicy ciała.
Maść doskonale uszczelnia naczynia włosowate.
Skurcze mięśni spowodowane niewystarczającym rozgrzaniem, stopniowo się rozluźniają, a kondycja konia ulega znacznej poprawie. Muskulatura staje się wyraźnie zrelaksowana i odprężona.

Skład:
Kamfora, mięta pieprzowa, propolis.

Sposób użycia:
Preparat stosować na czystą skórę i włos. Maść wcierać głęboko, wykonując jednocześnie masaż danej okolicy. Stosować każdorazowo przed treningiem i w przypadku kontuzji.

Opakowanie: butelka z dozownikiem 500ml.

Producent: Over-Horse

Termin realizacji zamówienia: do 10 dni

Dział OVER HORSE powstał w 2013 roku i należy do polskiej firmy OVER GROUP, która od ponad 12 lat służy swoim doświadczeniem i wiedzą hodowcom różnych gatunków zwierząt.
W swojej pracy opieramy się na prastarej wiedzy czerpanej z matki natury, ale idąc z duchem czasu korzystamy również z nowoczesnych technologii, które wspomagają działanie naszych preparatów.
Preparaty Over-Horse oparte są gównie na bazie naturalnych składników, takich jak wyciągi z ziół, witaminy czy minerały.
Dzięki doskonale dopracowanym recepturom wyróżniają się one, skutecznością w działaniu i pełnią bezpieczeństwa dla Państwa koni.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

OVER HORSE HOTACTIVE HORSE - opakowanie 500 g

OVER HORSE HOTACTIVE HORSE - opakowanie 500 g

Over Horse HotActive Horse to skuteczny żel rozgrzewający dla koni z kamforą, miętą pieprzową i propolisem. Do stosowania przed treningiem i po kontuzjach.

Produkty powiązane