POKUSA HORSELINE HYDROFOCUS - 1000 ml Zobacz większe

POKUSA HORSELINE HYDROFOCUS - 1000 ml

Nowy produkt

HydroFocus przywraca równowagę elektrolitową organizmu, skraca czas regeneracji i wyraźnie podnosi wydolność oraz wytrzymałość fizyczną konia. 

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

W magazynie

79,00 zł brutto

Więcej informacji

HydroFocus przywraca równowagę elektrolitową organizmu, skraca czas regeneracji i wyraźnie podnosi wydolność oraz wytrzymałość fizyczną konia. Bilans elektrolitowy zostaje zaburzony po intensywnym wysiłku fizycznym oraz w sytuacjach powodujących wzmożoną potliwości, takich jak wysoka temperatura, transport, stres czy biegunka. Odchylenia te mogą prowadzić do spadku wydolności, gorszych wyników, ogólnego osłabienia, dysfunkcji mięśni, odwodnienia, braku apetytu, a także do utraty masy ciała. Odpowiednio zbilansowany stosunek poszczególnych składników HydroFocus pomoże koniowi w utrzymaniu formy na najwyższym poziomie.

Skład: glukoza, octan sodowy, octan potasu, chlorek sodowy, mleczan wapnia, chlorek magnezu

Składniki analityczne/100g:
Białko/Crude protein: <0,3 %, Włókno/Fibre: <0,2 %, Popiół surowy/Crude ash: 14,11%, Sucha masa/Dry weight: 36,2%, Wilgotność/Moisture: 63,8 %, Tłuszcze/Fat content: <0,1 %.

Kiedy powinno się wzbogacić Twojego konia o HydroFocus?

Jeśli Twój koń:
- nadmiernie się poci
- został poddany intensywnemu wysiłkowi (trening, zawody)
- doszło do zaburzenia bilansu elektrolitowego w jego organizmie spowodowanego np biegunką lub gorączką
- jest osłabiony
- został narażony na działanie wysokich temperatur
- był narażony na stres (np. transport)

Dawkowanie (dzienna dawka):
- Konie (500 kg masy ciała): 60 ml
- Kuce: 30 ml

Dzień po intensywnym wysiłku/zawodach zalecaną dawkę można zwiększyć dwukrotnie.

Sposób podania: dodać do paszy lub rozpuścić w wodzie i podawać bezpośrednio do picia.

UWAGA! Przez cały czas koń powinien mieć dostęp do świeżej wody pitnej!

Forma: płyn

Pojemność opakowania: 1000 ml

UWAGA!
Jeśli nie stosowałeś elektrolitów regularnie, nie próbuj nagle podawać koniowi dużych ilości (np. 100-200 g). Nie uzupełni to deficytów, może natomiast spowodować zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Jeśli nie podawałeś koniowi elektrolitów regularnie, zacznij od 50 g zbilansowanego elektrolitu i podziel dawkę na co najmniej 2 karmienia. Nie daj się skusić i nie próbuj podać ich dzień przed lub w dzień zawodów. Jeśli stosowałeś elektrolity i podajesz je na zawodach w różnych kombinacjach – przed, po, bądź między rundami, możesz je zmieszać z paszą lub wodą. Jeśli decydujesz się podawać je w wodzie, twój koń powinien mieć możliwość ugaszenia pragnienia czystą wodą bez elektrolitów. Możesz podać najpierw wodę z elektrolitami i jeśli koń odmówi picia, podstawić wodę czystą. Nie ma różnicy w szybkości przyswajania elektrolitów rozpuszczonych w wodzie i zmieszanych z paszą. Jeśli podajesz je w wodzie, celuj w dawkę 5-6 g elektrolitów na 1 litr wody (zwiększenie dawki może spowodować odmowę przyjęcia wody przez konie).

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

POKUSA HORSELINE HYDROFOCUS - 1000 ml

POKUSA HORSELINE HYDROFOCUS - 1000 ml

HydroFocus przywraca równowagę elektrolitową organizmu, skraca czas regeneracji i wyraźnie podnosi wydolność oraz wytrzymałość fizyczną konia. 

Produkty powiązane