PRO-LINEN ALFIBRE REGULAR MELASA FREE (sieczka) - worek 15 kg Zobacz większe

PRO-LINEN ALFIBRE REGULAR MELASA FREE (sieczka) - worek 15 kg

Nowy produkt

Pro-­Linen Alfibre Regular to sieczka z lucerny uzupełniona mieszanką traw niskocukrowych uprawianych w jednym z najczystszych regionów w Polsce. Posiada dodatki w postaci minerałów, olejów tłoczonych na zimno oraz żywych kultury drożdży.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

W magazynie

82,00 zł brutto

Więcej informacji

Pro-Linen Alfibre Regular | Sieczka z lucerny dla koni
Czy wiesz, że nawet niewielki dodatek sieczki z lucerny może wesprzeć u Twojego konia procesy trawienne i zminimalizować ryzyko wystąpienia chorób metabolicznych takich jak wrzody żołądka, czy ochwat ?

Pro-­Linen Alfibre Regular to sieczka z lucerny uzupełniona mieszanką traw niskocukrowych uprawianych w jednym z najczystszych regionów w Polsce. Dodatki w postaci minerałów, olejów tłoczonych na zimno oraz żywych kultury drożdży sprawiają ze sieczka Pro-Linen Alfibre Regular może w doskonały sposób wesprzeć procesy trawienne zachodzące w układzie pokarmowym Twojego konia.

Sieczka z lucerny stosowana jako dodatek do paszy treściwej lub jako pasza podstawowa zmusza konia do wolniejszego pobierania karmy sprzyjając procesowi żucia. Dzięki temu wytwarzane, są większe ilości śliny co przyczynia się do obniżenia pH treści żołądka minimalizując tym samym ryzyko wystąpienia choroby wrzodowej u koni.

Pro-Linen Alfibre Regular jest źródłem wysokiej jakości włókien pokarmowych, które dostarczają wolno uwalnianej energii czyniąc końską dietę bardziej zbliżoną do naturalnych zachowań żywieniowych występujących u dziko żyjących koni. Ponadto duże ilości włókna w diecie mogą minimalizować ryzyko wystąpienia ochwatu. Lucerna jest bogata w aminokwasy egzogenne, które są niezbędne do optymalnych przyrostów tkanki mięśniowej. Pro-Linen Alfibre Regular zawiera duże ilości wapnia cechującego się wysoką przyswajalnością. Pierwiastka tego brakuje w paszach zbożowych co czyni z lucerny cenną paszę szczególnie dla młodych, rosnących koni jak również klaczy źrebnych i karmiących oraz koni ciężko pracujących.

Stosując Pro­-Linen Alfibre Regular w żywieniu swojego konia możesz:
- poprawić przyrosty masy mięśniowej
- uzupełnić niedobory wapnia w dawce pokarmowej
- zmniejszyć ilość owsa w diecie, tym samym zmniejszyć ryzyko nadpobudliwości
- dostarczyć wysokiej jakości paszę objętościową jako uzupełnienie siana
- wydłużyć czas pobierania paszy treściwej, tym samym zminimalizować ryzyko wystąpienia chorób metabolicznych

Wprowadź na stałe do diety swojego konia sieczkę Pro­-Linen Alfibre Regular, a będziesz się cieszyć się jego zdrowiem i świetną kondycją. Stosuj ją regularnie, a zobaczysz zdumiewające efekty. Gwarantujemy satysfakcję.

Skład jakościowy: sieczka z lucerny, mieszanka traw niskocukrowych, siemię lniane odtłuszczone, mieszanka olejów tłoczonych na zimno, łuska słonecznika, Pro Aktiv Organic Complex TM (żywe kultury drożdży otoczkowane Sacharomymyces Cerevisiae, organiczny selen Selplex®, Bioplex® glicynowe chelaty: miedziowy, cynkowy, manganowy, żelazowy, kobaltowy)

Skład ilościowy:
- białko surowe 13,5%
- włókno surowe 28 %
- energia strawna 10,5 MJ / kg
- olej 2,5%

Zalecane żywienie: Sieczkę Alfibre Regular można podawać jako paszę podstawową lub zmieszaną z owsem w zależności od od kondycji i typu użytkowego konia w ilości 150 -­ 400 g na 100 kg masy konia.

Termin realizacji zamówienia: od 2 do 14 dni

O produktach firmy Pro-Linen:
Surowce tylko z wyselekcjonowanych surowców, a także pochodzące z małych, lokalnych gospodarstw specjalizujących się w uprawie ziół oraz tłoczeniu olejów.
Nasze pasze i suplementy są bezpieczne, ponieważ nie zawierają chemii, ani konserwantów. Nie są też modyfikowane genetycznie (GMO free).
Wytwarzamy pasze i suplementy na bieżąco. Unikamy magazynowania, dzięki temu nasze produkty są zawsze świeże, smaczne i aromatyczne dla Twojego konia.
Finalne produkty naszych partnerów, wykorzystywane są w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Można je znaleźć w sklepach ze zdrową żywnością i aptekach.
Formuły naszych produktów opracowujemy we współpracy z ekspertami z dziedziny weterynarii oraz z autorytetami dyscyplin jeździeckich.
Wspieramy hodowców koni oraz jeźdźców zarówno w treningu sportowym, jak i w rekreacji. Otaczamy ich opieką, wspieramy i rozwiązujemy bieżące problemy.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

PRO-LINEN ALFIBRE REGULAR MELASA FREE (sieczka) - worek 15 kg

PRO-LINEN ALFIBRE REGULAR MELASA FREE (sieczka) - worek 15 kg

Pro-­Linen Alfibre Regular to sieczka z lucerny uzupełniona mieszanką traw niskocukrowych uprawianych w jednym z najczystszych regionów w Polsce. Posiada dodatki w postaci minerałów, olejów tłoczonych na zimno oraz żywych kultury drożdży.

Produkty powiązane