PRO-LINEN ALFIBRE OIL MELASA FREE (sieczka) - worek 15 kg Zobacz większe

PRO-LINEN ALFIBRE OIL MELASA FREE (sieczka) - worek 15 kg

Nowy produkt

Sieczka dla koni Pro-Linen Alfibre Oil została stworzona na bazie lucerny pochodzącej z certyfikowanych upraw, jest źródłem wysokiej jakości białka, przeciwutleniaczy i doskonale przyswajalnego wapnia. 

Więcej szczegółów

85,00 zł brutto

Więcej informacji

Pro-Linen Alfibre Oil | sieczka dla koni
Czy wiesz w jaki sposób można zmniejszyć ilość owsa w diecie Twojego konia nie pozbawiając go odpowiedniej dawki energii ? Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie.

Sieczka dla koni Pro-Linen Alfibre Oil stworzona na bazie lucerny pochodzącej z certyfikowanych upraw, jest źródłem wysokiej jakości białka, przeciwutleniaczy i doskonale przyswajalnego wapnia. Sieczka Alfibre Oil, której zadaniem jest poprawa kondycji konia, została uzupełniona o komponenty poprawiające przyrost masy mięśniowej i ułatwiające kształtowanie rzeźby. Jest paszą wysokokaloryczną, dostarczającą energii koniom w intensywnym treningu, jednocześnie zbilansowaną tak, żeby uniknąć nadpobudliwości zwierzęcia.

Alfiber Oil to sieczka z lucerny, nasączona olejem sojowym, wzbogaconym o witaminę E, niezbędną w procesie żywienia paszami o zwiększonej ilości tłuszczu. Dodatek ziół poprawia jej smakowitość oraz walory dietetyczne. Łuska słonecznika oraz siemię lniane mają korzystny wpływ na procesy trawienne.

Jako że, rośliny rosnące w naszych szerokościach geograficznych są ubogie w selen, wzbogaciliśmy naszą sieczkę również o ten mikroelement.

Alfiber Oil to innowacyjna metoda na stworzenie koniowi sportowemu warunków żywieniowych zbliżonych do tych naturalnych, jednocześnie zaspokajająca jego zwiększone potrzeby energetyczne.

Możesz wprowadzić sieczkę Alfiber Oil do diety swojego konia, dzięki temu:
- wydłużysz czas pobierania paszy przez Twojego konia co korzystnie wpłynie na procesy trawienne
- zmniejszysz ilość podawanej paszy treściwej bez utraty energii
- wpłyniesz na przyrosty masy mięśniowej
- dostarczysz paszę bogatą w wysokiej jakości włókna pokarmowe

Skład jakościowy:
siekana lucerna, olej sojowy, siemię lniane prasowane, mięta pieprzowa, Pro Aktiv Organic Complex TM (żywe kultury drożdży otoczkowane Sacharomymyces Cerevisiae, organiczny selen Selplex®,Bioplex® glicynowe chelaty: miedziowy, cynkowy, manganowy, żelazowy, kobaltowy)

Skład ilościowy:
- białko surowe 15%
- włókno surowe 25%
- energia strawna 12 MJ / kg
- olej 12,5 %
- witamina E 225 mg
- selen 0,35 mg

Zalecane żywienie:
Sieczkę można wymieszać z paszą treściwą lub podawać oddzielnie.
200 - 500 g na 100 kg masy konia

Termin realizacji zamówienia: od 2 do 14 dni

O produktach firmy Pro-Linen:
Surowce tylko z wyselekcjonowanych surowców, a także pochodzące z małych, lokalnych gospodarstw specjalizujących się w uprawie ziół oraz tłoczeniu olejów.
Nasze pasze i suplementy są bezpieczne, ponieważ nie zawierają chemii, ani konserwantów. Nie są też modyfikowane genetycznie (GMO free).
Wytwarzamy pasze i suplementy na bieżąco. Unikamy magazynowania, dzięki temu nasze produkty są zawsze świeże, smaczne i aromatyczne dla Twojego konia.
Finalne produkty naszych partnerów, wykorzystywane są w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Można je znaleźć w sklepach ze zdrową żywnością i aptekach.
Formuły naszych produktów opracowujemy we współpracy z ekspertami z dziedziny weterynarii oraz z autorytetami dyscyplin jeździeckich.
Wspieramy hodowców koni oraz jeźdźców zarówno w treningu sportowym, jak i w rekreacji. Otaczamy ich opieką, wspieramy i rozwiązujemy bieżące problemy.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

PRO-LINEN ALFIBRE OIL MELASA FREE (sieczka) - worek 15 kg

PRO-LINEN ALFIBRE OIL MELASA FREE (sieczka) - worek 15 kg

Sieczka dla koni Pro-Linen Alfibre Oil została stworzona na bazie lucerny pochodzącej z certyfikowanych upraw, jest źródłem wysokiej jakości białka, przeciwutleniaczy i doskonale przyswajalnego wapnia. 

Produkty powiązane