PRO-LINEN ONE MEAL PASZA DLA KONI - opakowanie 20 kg Zobacz większe

PRO-LINEN ONE MEAL - opakowanie 20 kg

Nowy produkt

Pro-Linen One Meal™ został przygotowany z różnorodnych komponentów, tak by sprostać wymaganiom najbardziej wymagających koni. Unikalny smak oraz zapach Pro-Linen One Meal™ zawdzięcza suszonym owocom. Worek 20 kg

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

W magazynie

99,00 zł brutto

Więcej informacji

Pro-Linen OneMeal™ | Skoncentrowana pasza dla koni

Czy chcesz zaoszczędzić nawet do 30 % żywiąc swojego konia, jednocześnie poprawiając jakość jego diety ?

Jeśli tak to możesz skorzystać z efektywnego, a zarazem zdrowego rozwiązania i wprowadzić do diety swojego konia Pro-Linen One Meal™.

Pro-Linen One Meal™ to skoncentrowana pasza w formie apetycznie pachnącego owocami musli. Stosując ją już jednym posiłkiem możesz wzbogacić dietę swojego konia o wysoko przyswajalne składniki odżywcze pochodzące z organicznych źródeł. Organiczne formy witamin E i A, drożdże selenowe Sel-plex® oraz związki chelatowe Bio-plex® gwarantują przyswajalność witamin i minerałów na najwyższym poziomie. Dzięki temu możesz zastosować mniejszą ilość mieszanki osiągając pożądany efekt. Przełoży się to na mniejsze obciążenie zarówno układu pokarmowego konia jaki i Twojego portfela.

Pro-Linen One Meal™ został przygotowany z różnorodnych komponentów, tak by sprostać wymaganiom najbardziej wymagających koni. Unikalny smak oraz zapach Pro-Linen One Meal™ zawdzięcza suszonym owocom. Porzeczki i jabłka oprócz pozytywnego wpływu na apetyt mają również właściwości prozdrowotne. Czarna porzeczka znana jest z dużej zawartości witaminy A, witamin z grupy B oraz witaminy C, dostarcza również naturalną biotynę oraz kwas foliowy. Zawiera flawonoidy- antyoksydanty hamujące powstawanie w organizmie wielu toksycznych związków. Jest również źródłem wapnia, potasu, magnezu i cynku. Jabłka natomiast, są źródłem wartościowych pektyn. Otręby Ryżowe Rice Boost™ zostały dodane do mieszanki ze względu na zawarte w nich witaminy E, B1 i B3 oraz olej ryżowy, który dodatnio wpływa na wzrost muskulatury i przyspieszenie przemiany materii we włóknach mięśniowych. W składzie znajduje się również suszona marchew będąca naturalnym źródłem witaminy A. Dodatek włókna w postaci siekanej lucerny zmusza konia do dłuższego przeżuwania pokarmu, co przekłada się na lepsze naślinienie, a w efekcie lepsze trawienie i pracę układu pokarmowego.

Pro-Linen One Meal™ został specjalnie opracowany z myślą o koniach, które standardowo mają zapewnione żywienie sianem oraz ziarnami zbóż, najczęściej owsem. Już niewielka ilość tej wartościowej paszy (0,1- 0,2 kg na każde 100 kg masy ciała) może bezpiecznie uzupełnić podstawową dietę Twojego konia w cenne witaminy i minerały.

Wprowadzając Pro-Linen One Meal™ do diety Twojego konia możesz:

w pełni zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały charakteryzujące się najwyższą biodostępnością
żywić konia efektywnie, jednocześnie zaoszczędzając nawet 100 złotych w skali miesiąca
dostarczyć apetyczny, pachnący owocami posiłek
uchronić konia przed groźnymi niedoborami pierwiastków
wpłynąć na poprawę wyglądu
poprawić wydolność organizmu
uchronić od niepożądanej nadpobudliwości
poprawić blask sierści oraz jakość rogu kopytowego
Kupuj świadomie, zapoznaj się ze szczegółowym składem ilościowym i jakościowym oferowanej paszy. Zwróć uwagę na źródła minerałów i witamin oraz ich koncentrację i proporcje. Szczególne znaczenie dla koni mają witamin A,D,E oraz pierwiastki: cynk, miedź, biotyna, selen, mangan, kobalt

Skład jakościowy: płatki jęczmienne, lucerna granulowana, płatki kukurydziane, suszone owoce (czarne porzeczki, jabłka), melasa z buraka cukrowego, olej sojowy, otręby ryżowe Rice Boost™, łuska sojowa, łuska słonecznika, otręby pszenne, prasowane nasiona lnu, siekana lucerna, suszona marchew, sól, drożdże piwne, mieszanina olei tłoczonych na zimno (lniany, rzepakowy, rydzowy, z ogórecznika), Pro Aktiv Organic Complex™(Pro yeast live™- żywe kultury drożdży otoczkowane, organiczny selen Sel-plex®, Bio-plex® glicynowe chelaty: miedziowy, cynkowy, manganowy, żelazowy, kobaltowy)

Skład ilościowy:
Białko surowe 12,5 %
Tłuszcz surowy 5,5 %
Włókno surowe 11 %
Popiół surowy 6,0 %
Energia Strawna 12,5 MJ/kg
Wapń 1,1 %
Fosfor 0,5 %

Substancje dodatkowe w 1 kg:
Lizyna 0,45 %
Metionina 0,25 %
Wit. A 22000 IE
Wit. D3 2200 IE
Wit. E 590 mg
B1 11 mg
B2 14 mg
B6 7 mg
B12 45 mcg
Sód 1,2 %
Magnez 0,2 %
Jod 1,3 mg
Selen 0,7 mg
Miedź 70 mg
Cynk 290 mg
Żelazo 180 mg
Kobalt 2 mg
Mangan 145 mg
Chl. cholinowy 590 mg
Biotyna 375 mcg
Kwas foliowy 4 mg
Kwas pantotenowy 20 mg
Kwas nikotynowy 50 mg

Zalecane żywienie: W celu pokrycia dziennego zapotrzebowania witaminowo-minerałowego podawać w ilości 0,5-1,5 kg/ konia dziennie. Ustalając dobową porcję należy wziąć pod uwagę rodzaj wykonywanej pracy oraz kondycję konia :
- brak pracy, praca lekka 100-150 g /100 kg masy ciała/ dzień
- praca średnia, praca ciężka 150-250 g /100 kg masy ciała/ dzień
Można stosować jako samodzielny posiłek lub dodatek do owsa.Najlepsze efekty osiągnie się dzieląc posiłek na więcej niż jedno karmienie w ciągu dnia.

Opakowanie: worek 20 kg

Produkt polski.

O produktach firmy Pro-Linen:
Surowce tylko z wyselekcjonowanych surowców, a także pochodzące z małych, lokalnych gospodarstw specjalizujących się w uprawie ziół oraz tłoczeniu olejów.
Nasze pasze i suplementy są bezpieczne, ponieważ nie zawierają chemii, ani konserwantów. Nie są też modyfikowane genetycznie (GMO free).
Wytwarzamy pasze i suplementy na bieżąco. Unikamy magazynowania, dzięki temu nasze produkty są zawsze świeże, smaczne i aromatyczne dla Twojego konia.
Finalne produkty naszych partnerów, wykorzystywane są w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Można je znaleźć w sklepach ze zdrową żywnością i aptekach.
Formuły naszych produktów opracowujemy we współpracy z ekspertami z dziedziny weterynarii oraz z autorytetami dyscyplin jeździeckich.
Wspieramy hodowców koni oraz jeźdźców zarówno w treningu sportowym, jak i w rekreacji. Otaczamy ich opieką, wspieramy i rozwiązujemy bieżące problemy.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

PRO-LINEN ONE MEAL - opakowanie 20 kg

PRO-LINEN ONE MEAL - opakowanie 20 kg

Pro-Linen One Meal™ został przygotowany z różnorodnych komponentów, tak by sprostać wymaganiom najbardziej wymagających koni. Unikalny smak oraz zapach Pro-Linen One Meal™ zawdzięcza suszonym owocom. Worek 20 kg