PRO-LINEN PRO ACTIVE LINEN - worek 20 kg Zobacz większe

PRO-LINEN PRO ACTIVE LINEN - worek 20 kg

Nowy produkt

Jest suplementem diety dla koni, który powstał z najwyższej biologicznie jakości nasion lnu. Pro-Linen Makuch Lniany wspiera procesy trawienne u koni. Ma także korzystny wpływ na regenerację układu pokarmowego. 

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

W magazynie

88,00 zł brutto

Więcej informacji

Pro-Linen Pro Active Linen | Makuch Lniany dla koni

Jest suplementem diety dla koni, który powstał z najwyższej biologicznie jakości nasion lnu. Charakteryzuje się on wysoką zawartością kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6. Dzięki stosunkowo dużej zawartości włókna oraz śluzu pochodzącego z łusek nasion lnu Pro-Linen Makuch Lniany wspiera procesy trawienne u koni. Ma także korzystny wpływ na regenerację układu pokarmowego. Dzięki łatwości w przechowywaniu może zastąpić z powodzeniem olej lniany i mesz w żywieniu koni.

- Produkt w pełni naturalny z najlepszej jakości nasion lnu.

- Dodatek paszowy doceniony przez niemieckich hodowców.

- Nowy trend w żywieniu koni.

- Uniwersalny produkt mający zastosowanie zarówno u koni sportowych jak i u koni hodowlanych i rekreacyjnych.

- Wspomaga procesy trawienne.

- Łagodzi stany zapalne wynikające ze złego żywienia

- Dodatkowa porcja energii dla koni sportowych

Skład Jakościowy: makuch lniany, Pro Activ Organic Complex™ (Pro yeast live™ - żywe kultury drożdży otoczkowane, organiczny selen Sel- plex®, Bio-plex®, glicynowe chelaty:miedziowy, cynkowy, manganowy, żelazowy, kobaltowy)

Skład ilościowy:
Białko 24 %
Włókno 11 %
Tłuszcz 25 %
ES 18,5 MJ/ kg
Skrobia 15 %

Substancje dodatkowe w 1 kg:
Wit. A 5130IE
Wit. D3 513 IE
Wit. E 590 mg
B1 4,8 mg
B2 6 mg
B6 2,8 mg
B12 10mcg
Jod 0,6 mg
Selen 0,15 mg
miedź 11 mg
Cynk 51 mg
Żelazo 180 mg
Kobalt 0,06 mg
Mangan 32 mg
Chl. cholinowy 228 mg
Biotyna 133 mcg
Kwas foliowy 2,4 mg
Kwas pantotenowy 20 mg
Kwas nikotynowy 9,5 mg

Zalecane żywienie: 40-95 g na 100 kg masy konia

Opakowanie: worek 20 kg

Produkt polski.

O produktach firmy Pro-Linen:
Składniki tylko z wyselekcjonowanych surowców, a także pochodzące z małych, lokalnych gospodarstw specjalizujących się w uprawie ziół oraz tłoczeniu olejów.
Pasze i suplementy Pro-Linen są bezpieczne, ponieważ nie zawierają chemii, ani konserwantów. Nie są też modyfikowane genetycznie (GMO free).
Firma Pro-Linen wytwarza pasze i suplementy na bieżąco. Unika magazynowania, dzięki temu produkty Pro-Linen są zawsze świeże, smaczne i aromatyczne dla Waszych koni.
Finalne produkty partnerów firmy Pro-Linen, wykorzystywane są w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Można je znaleźć w sklepach ze zdrową żywnością i aptekach.
Formuły produktów są opracowane we współpracy z ekspertami z dziedziny weterynarii oraz z autorytetami dyscyplin jeździeckich.
Firma Pro-Linen wspiera hodowców koni oraz jeźdźców zarówno w treningu sportowym, jak i w rekreacji. Otacza ich opieką, wspiera i rozwiązuje bieżące problemy.

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

PRO-LINEN PRO ACTIVE LINEN - worek 20 kg

PRO-LINEN PRO ACTIVE LINEN - worek 20 kg

Jest suplementem diety dla koni, który powstał z najwyższej biologicznie jakości nasion lnu. Pro-Linen Makuch Lniany wspiera procesy trawienne u koni. Ma także korzystny wpływ na regenerację układu pokarmowego.