SIODŁO PARKUR SKOKOWE - MODEL ELBRUS Zobacz większe

SIODŁO PARKUR SKOKOWE - MODEL ELBRUS

Nowy produkt

4 450,00 zł brutto

Więcej informacji

'Siodła Parkur wykonane są z najwyższej jakości materiałów /skór angielskich, francuskich, łęki z żywic niemieckich i szwedzkiej stali/. Siodła firmy Parkur nie ustępują jakością siodłom znanych firm zachodnich, często wykonane są z większą starannością, są szyte ręcznie przez polskich rymarzy. Co do trwałości, gwarancja na 5 lat. Siodła Parkur są już znane w zachodniej Europie, Szwajcarii, Ameryce, Bliskim Wschodzie i w Rosji. Siodło skokowe, płaskie siedzisko, kwadratowy tylny łęk wykonane z wysokogatunkowej skóry bydlęcej. Wysunięta do przodu tybinka pozwala na utrzymanie balansu gwarantując komfort podczas dużego skoku. Perfekcyjne wykończenie tybinek elegancką skórą bukatową. Kolor: czarny, brązowy. Rozmiar: 17 1/2", 18". Szerokość przedniego łęku: 2 Producent: Parkur Polska Konserwacja. Sprzedawane przez nas siodła wykonane są z naturalnych skór bydlęcych. Oto zasady przeprowadzania konserwacji siodła: zabrudzone siodło zmyć zamoczoną w czystej wodzie i wyciśniętą gąbką lub szmatką, na oczyszczoną i wysuszoną powierzchnię nanieść niewielką ilość tłuszczu i delikatnie przetrzeć, do konserwacji należy używać wyłącznie tłuszczu specjalnie do tego celu przeznaczonego, do konserwacji nie należy stosować past samopołyskowych.'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

SIODŁO PARKUR SKOKOWE - MODEL ELBRUS

SIODŁO PARKUR SKOKOWE - MODEL ELBRUS