AUDIOBOOK IDA I KONIE - Magdalena Zarębska

378

Nowy produkt

Ida i konie to opowieść o zakochanej w koniach nastolatce. Seria dla młodzieży składająca się z trzech części.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

W magazynie

25,00 zł brutto

Więcej informacji

Część 1 - Ida, konie i reszta świata.
Ida, zakochana w koniach nastolatka, każdą wolną chwilę spędza w stajni. O swoich ulubieńcach wie wszystko, a szczęśliwa jest tylko wtedy, kiedy siedzi na końskim grzbiecie. Nieoczekiwanie, z powodu jednej decyzji rodziców, całe jej życie ulega zmianie. Ida będzie musiała przeprowadzić się z Wrocławia do Paryża, gdzie jej tata dostał pracę. Czy uda jej się odnaleźć w nowym miejscu? Czy znajdzie tam przyjaciół? A przede wszystkim – czy mieszkając w Paryżu da się jeździć konno?

Część 2 - Ida i konie z Zielonej Wyspy.
Oto kolejne przygody Idy, zakochanej w koniach nastolatki. Od kilku miesięcy Ida mieszka już w Paryżu. Wolny czas dzieli między naukę francuskiego i jazdę konną w paryskiej stadninie. Poznaje nowe dyscypliny jeździeckie i próbuje ujarzmić niesfornego kuca Zorro. Razem ze swoją przyjaciółką, Julią, bierze też udział w rajdzie konnym po bezdrożach Irlandii. Czy Ida polubiła życie we Francji? A czy Julka odnalazła się w Irlandii? Tego wszystkiego dowiecie się z tej książki!

Część 3 - Ida i Filip, przyjaciel koni.
Rodzina Wysockich od roku mieszka w Paryżu. Wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić do życia we Francji. Wszyscy, oprócz Idy, która wciąż tęskni za wrocławską stadniną i za poznanym podczas obozu jeździeckiego Filipem. Tata musi podjąć decyzję, co do przyszłości rodziny, a Ida coraz intensywniej wymienia maile ze swoim kolegą. Zwłaszcza kiedy dowiaduje się, że Filip przyjedzie do Paryża. Czy uda im się spotkać? I czy Ida dostanie wreszcie wymarzonego konia? O tym wszystkim usłyszycie w ostatniej części przygód Idy!


(audiobook/CD)

Autor: Magdalena Zarębska

Lektor: Lena Schimscheiner

Format 125 x 140 x 4 mm

Czas trwania: 2 godz. 57 min

Wydawnictwo: Heraclon International

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

AUDIOBOOK IDA I KONIE - Magdalena Zarębska

AUDIOBOOK IDA I KONIE - Magdalena Zarębska

Ida i konie to opowieść o zakochanej w koniach nastolatce. Seria dla młodzieży składająca się z trzech części.