POMEL - PUŁAPKA KLEJOWA NA OWADY MODEL DEFI - NR KAT. 14-03-01 ZASIĘG DO 30m2 Zobacz większe

POMEL - PUŁAPKA KLEJOWA NA OWADY MODEL DEFI - NR KAT. 14-03-01 ZASIĘG DO 30m2

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

150,00 zł brutto

Więcej informacji

'Najmniejszy z modeli w postaci lampy kinkietowej skutecznie eliminujący owady. Niewielkie wymiary i atrakcyjny wygląd sprawiają, iż znakomicie nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach gdzie wymagana jest estetyka i harmonia wystroju wnętrza. Dzięki wymiennej wkładce graficznej użytkownik ma możliwość dowolnej kompozycji motywu frontu abażuru. Model DEFI Pro wyposażony jest w aluminiowy front, który dodaje lampie nowoczesności i funkcjonalności. Energooszczędna 11W świetlówka UVA posiada o 30% większą skuteczność wabienia w stosunku do innych świetlówek. Zastosowany wkład klejowy nie jest widoczny z zewnątrz dzięki czemu urządzenie posiada dyskretny wygląd. Obsługa techniczna lamp (wymiana lepów i świetlówek) nie wymaga żadnych narzędzi, jest niezwykle prosta i zajmuje bardzo mało czasu. Idealna do zastosowania w: hotelach, restauracjach sklepach, punktach gastronomicznych kuchniach, stołówkach poczekalniach aptekach biurach pomieszczeniach mieszkalnych Dane techniczne: Numer katalogowy 14-03-01-1 Model lampy DEFI 001 Zasięg 30 m2 Moc świetlówek 1x11W Zasilanie 230V/50Hz Stopień ochrony IP IP 20 Waga (kg) 1.0 Wymiary (mm) 200x100x300 Lampa standardowo wyposażona jest w świetlówkę ofoliowaną, zapobiegającą ewentualnemu rozpryskowi. Produkt polski. Termin realizacji zamówienia: od 4 do 7 dni Wysyłka lamp i świetlówek wyłącznie firmą kurierską Siódemka bądź inną firmą wskazaną przez klienta. Paczka o wadze do 30kg - 18zł brutto'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

POMEL - PUŁAPKA KLEJOWA NA OWADY MODEL DEFI - NR KAT. 14-03-01 ZASIĘG DO 30m2

POMEL - PUŁAPKA KLEJOWA NA OWADY MODEL DEFI - NR KAT. 14-03-01 ZASIĘG DO 30m2