CDVET DLA KONI - INSEKTWEG PLUS - NATURALNY PREPARAT ODSTRASZAJĄCY OWADY - SPRAY - opakowanie 1000ml Zobacz większe

CDVET DLA KONI - INSEKTWEG PLUS - NATURALNY PREPARAT ODSTRASZAJĄCY OWADY - SPRAY - opakowanie 1000ml

Nowy produkt

1 Przedmiot

W magazynie

Ostatnie egzemplarze!

198,00 zł brutto

Więcej informacji

'Naturalny płyn w aerozolu dla zwierząt i ludzi chroniący przed dokuczliwymi insektami takimi jak komary, muchy, gzy i meszki, podczas polowania, spacerów w lesie oraz w miejscach szczególnie narażonych. Może być stosowany na zwierzę lub tekstylia. Jest całkowicie nieszkodliwy dla zwierząt i ludzi. Skład: olej z geranium, olej z citronelli, cocos nucifera, olejek rycynowy, kwas laurowy, cytrynian potasu, sorbinian potasu, kwas cytrynowy. Stosowanie: spryskać sierść/tekstylia z odległości 15-30cm. Przed użyciem wstrząsnąć. Chronić oczy. Opakowanie: butelka o pojemności 1000ml ze spryskiwaczem Dostępne również w pojemnikach: 100 ml, 500 ml, 5000 ml Producent: cdvet Niemcy Termin realizacji zamówienia: 2-7 dni O firmie: Firma cdVet Naturprodukte istnieje na rynku niemieckim od 1999 roku. Jest twórcą linii preparatów dla zwierząt, w 100% opartych na naturalnych składnikach, przetwarzanych bez użycia dodatków syntetycznych i konserwantów. Wszystkie receptury opracowane zostały w wyniku współpracy specjalistów od żywienia zwierząt w porozumieniu z lekarzami weterynarii zainspirowanymi naturą. cdVet Naturprodukte obejmuje szeroką gamę naturalnych karm, suplementów diety i środków do pielęgnacji zwierząt. Dzięki nowoczesnej technologii zimnego tłoczenia wszystkie produkty cdVet są wysokoprzyswajalne, co pozwala na utrzymymanie zwierząt w doskonałej kondycji i zdrowiu. Osiągnięcie i utrzymanie najwyższego poziomu jakości preparatów pozwoliło na zdobycie zaufanie klientów w całej Europie. '

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

CDVET DLA KONI - INSEKTWEG PLUS - NATURALNY PREPARAT ODSTRASZAJĄCY OWADY - SPRAY - opakowanie 1000ml

CDVET DLA KONI - INSEKTWEG PLUS - NATURALNY PREPARAT ODSTRASZAJĄCY OWADY - SPRAY - opakowanie 1000ml