Kategorie

Informacja

Lista produktów producenta: DAW-MAG

Firma Daw-Mag istnieje jako przedsiębiorstwo prywatne od 1990 roku, z tradycjami rodzinnymi sięgającymi aż do roku 1968. Zajmuje się produkcją siodeł jeździeckich, uprzęży szorowych oraz innego sprzętu jeździeckiego. 

Firma Daw-Mag istnieje jako przedsiębiorstwo prywatne od 1990 roku, z tradycjami rodzinnymi sięgającymi aż do roku 1968. Zajmuje się produkcją siodeł jeździeckich, uprzęży szorowych oraz innego sprzętu jeździeckiego. Dysponuje możliwością przygotowania wzornictwa według życzenia i wymagań klienta - posiada własne zaplecze projektowo-badawcze. Firma zatrudnia osoby z wieloletnią praktyką i wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Produkcja wyrobów odbywa się w oparciu o najnowsze technologie i przy użyciu materiałów o wysokich parametrach technicznych. Dzięki temu produkty firmy Daw-Mag znalazły się na rynkach zagranicznych między innymi w: Anglii, Austrii, Danii, Holandii, Francji, Norwegii, Islandii, Niemczech, Włoszech, Rosji, Szwecji. W codziennej pracy, wsłuchując się w opinie odbiorców, firma Daw-Mag udoskonala swoje produkty i współpracuje z wieloma autorytetami jeździectwa, aby spełniać oczekiwania klientów.


Poprzez 20-letnią działalność na rynku firma Daw-Mag zdobyła szerokie kontakty, pozwalające na dostarczanie produkowanego sprzętu także bezpośrednio do najlepszych zawodników.
W Polsce należą do nich: Mistrz Polski w Zaprzęgach Jednokonnych - Bartek Kwiatek oraz wielokrotny Mistrz Polski i medalista Mistrzostw Świata w powożeniu zaprzęgami parokonnymi - Roman Kusz. Za granicą firma Daw-Mag współpracuje z najlepszym zawodnikiem norweskim Stianem Pedersenem - złotym medalistą międzynarodowych zawodów koni islandzkich w 2003, 2005, 2007 oraz 2009 r. W 2004 r. firma Daw-Mag wykonała również 105 kompletnych rzędów oficerskich do Gwardii Prezydenta Rosji. firma Daw-Mag zaopatruje w sprzęt jeździecki konne oddziały policji w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach oraz Straży Miejskiej w Łodzi, a także liczne wojskowe oddziały kawalerii.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 68 elementów