Kategorie

Informacja

Lista produktów producenta: GREEN HORSE

Green Horse to rodzinna firma powstała z połączenia miłości do koni i wieloletnich doświadczeń w fitoterapii. Pierwsze mieszanki powstawały dla koni właścicieli firmy oraz dla koni zaprzyjaźnionych koniarzy. Produkty Green Horse są w pełni naturalne, nie zawierają substancji chemicznych, mają naturalny kolor i zapach.

Green Horse to rodzinna firma powstała z połączenia miłości do koni i wieloletnich doświadczeń w fitoterapii.
Pierwsze mieszanki powstawały dla koni właścicieli firmy oraz dla koni zaprzyjaźnionych koniarzy.
Dużym krokiem była obrona dyplomu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, na temat ziołolecznictwa u koni, co pozwoliło się zagłębić w temat od strony naukowej. W następnej kolejności rozpoczęli przygotowanie budynku do produkcji tak, by mógł on spełnić rygorystyczne wymogi nadzoru weterynaryjnego. Opracowali również schemat technologiczny i wdrożyliśmy system HACCP. Po miesiącach przygotowań rozpoczęli produkcję.
Obecnie kontrolują wszystkie etapy produkcji począwszy od upraw, przez mieszanie, pakowanie, magazynowanie aż do produktu końcowego i dystrybucji.
Dodatkowym atutem jest to, że firma powstała w polskim zagłębiu zielarskim, na ekologicznie czystych terenach, z dala od przemysłu.
Firma dokłada wielu starań, by ich produkty były jak najwyższej jakości. Mieszanki poddawane są starannej obróbce, przechowywane w nowoczesnym magazynie, gdzie stale monitoruje się temperaturę i wilgotność i przeprowadzane są regularne badania laboratoryjne.
Produkty Green Horse są w pełni naturalne, nie zawierają substancji chemicznych, mają naturalny kolor i zapach.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów