Pułapki rażące na owady

Pomel •  Pułapki rażące na owady • Lampy owadobójcze • W prezentowanej kategorii znajdują się specjalne lampy rażące, które skutecznie zwalczają komary oraz muchy przebywające w pomieszczeniach. Tego typu rozwiązania szczególnie zaleca się osobom zajmującym się prowadzeniem działalności spożywczej lub gastronomicznej. Dzięki nim możliwe jest zac...

Pomel •  Pułapki rażące na owady • Lampy owadobójcze • W prezentowanej kategorii znajdują się specjalne lampy rażące, które skutecznie zwalczają komary oraz muchy przebywające w pomieszczeniach. Tego typu rozwiązania szczególnie zaleca się osobom zajmującym się prowadzeniem działalności spożywczej lub gastronomicznej. Dzięki nim możliwe jest zachowanie odpowiedniej higieny, zwłaszcza podczas przygotowywania posiłków. 

Więcej

Pułapki rażące na owady Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 645,00 zł W magazynie

  Uniwersalne urządzenie do zwalczania owadów. Lampy tego typu wyposażone są w siatkę rażącą o wysokim napięciu. Wabienie następuje poprzez zastosowanie świetlówek aktynicznych UVA. PR to niezawodne i sprawdzone systemy likwidacji owadów. Ten model ma jedną świetlówkę UVA o mocy 20W, co daje jej zasięg 60 m2.

  645,00 zł
  W magazynie
 • 890,00 zł Termin realizacji do 7 dni

  Uniwersalne urządzenie do zwalczania owadów. Nr katalogowy 14-02-14. Lampy tego typu wyposażone są w siatkę rażącą o wysokim napięciu. Wabienie następuje poprzez zastosowanie świetlówek aktynicznych UVA. PR to niezawodne i sprawdzone systemy likwidacji owadów. Ten model ma jedną świetlówkę UVA o mocy 36W, co daje jej zasięg do 120 m2.

  890,00 zł
  Termin realizacji do 7 dni
 • 770,01 zł Czas realizacji do 7 dni

  Uniwersalne urządzenie do zwalczania owadów.  Nr kat. 14-02-17. Lampy tego typu wyposażone są w siatkę rażącą o wysokim napięciu. Wabienie następuje poprzez zastosowanie świetlówek aktynicznych UVA. PR to niezawodne i sprawdzone systemy likwidacji owadów. Ten model ma jedną świetlówkę UVA o mocy 36W, co daje jej zasięg 90 m2.

  770,01 zł
  Czas realizacji do 7 dni
 • 630,00 zł Czas realizacji do 7 dni

  Rażąca lampa owadobójcza wykonana ze stali nierdzewnej. Jej zasięg to 80 m2, został zapewniony przez dwie ofoliowane świetlówki 15W. Lampę można postawić lub podwiesić. Dodatkowa tacka lepowa pomaga w łatwy sposób usuwać owady. Kompaktowa konstrukcja i nieduże wymiary to dodatkowy atut lampy. Wyprowadzone na zewnątrz startery i łatwy dostęp do świetlówek...

  630,00 zł
  Czas realizacji do 7 dni
 • 975,00 zł Czas realizacji do 7 dni

  Uniwersalne urządzenie do zwalczania owadów. Nr katalogowy 14-02-15. Lampy tego typu wyposażone są w siatkę rażącą o wysokim napięciu. Wabienie następuje poprzez zastosowanie świetlówek aktynicznych UVA. PR to niezawodne i sprawdzone systemy likwidacji owadów. Model PR 2x36 ma dwie świetlówki UVA bezpieczne (ofoliowane) o mocy 36W każda, co daje jej...

  975,00 zł
  Czas realizacji do 7 dni
 • 740,00 zł Czas realizacji do 7 dni

  Uniwersalne urządzenie do zwalczania owadów.  Nr katalogowy 14-02-16. Lampy tego typu wyposażone są w siatkę rażącą o wysokim napięciu. Wabienie następuje poprzez zastosowanie świetlówek aktynicznych UVA. PR to niezawodne i sprawdzone systemy likwidacji owadów. Ten model ma jedną świetlówkę UVA o mocy 18W, co daje jej zasięg do 60 m2.

  740,00 zł
  Czas realizacji do 7 dni
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów