Kategorie

Informacja

Lista produktów producenta: TRIXIE

zwierząt i ich właścicieli, a także zaciekawienie nimi, pozwoliło firmie ciągle ewoluować. Jako lider na rynku, TRIXIE Heimtierbedarf (Pet Supplies) GmbH & Co. KG, regularnie zaopatruje około 5000 klientów w Niemczech w około 6500 artykułów dla psów, kotów, małych zwierząt, ryb i gadów.

Zwierzęta domowe są w centrum zainteresowań firmy Trixie od 40 lat. Pasja do zwierząt i ich właścicieli, a także zaciekawienie nimi, pozwoliło firmie ciągle ewoluować.
Jako lider na rynku, TRIXIE Heimtierbedarf (Pet Supplies) GmbH & Co. KG, regularnie zaopatruje około 5000 klientów w Niemczech w około 6500 artykułów dla psów, kotów, małych zwierząt, ryb i gadów.
Obecnie ponad 470 pracowników pracuje w głównej siedzibie firmy w Tarp, w działach zarządzania oraz w magazynach. Poza tym, firma szkoli uczniów osiem różnych zawodów.
50 przedstawicieli handlowych oraz dwa merchandiserów zapewniają obsługę klienta w Niemczech i Austrii. Kolejnych siedmiu przedstawicieli handlowych bezpośrednio opiekuje się rynkiem w Wielkiej Brytanii, a jedenastu zajmuje się rynkiem we Francji.
Szeroka gama produktów firmy Trixie jest eksportowana do ponad 80 krajów. Kompletne usługi logistyczne i obsługa zleceń odbywa się z Tarp.
Innowacyjne produkty, nowoczesna technologia, możliwości umożliwiające szybkie dostawy, usługi zorientowane na klienta i wysoko zmotywowani pracownicy – te czynniki mogą być uznane za dużą część sukcesu firmy Trixie.
Wiele produktów jest opracowywane, sprawdzane i testowane wewnętrzenie przez ekspertów firmy. Wysokie standardy jakości, jak również skrupulatna dbałość o obsługę klienta są dla firmy Trixie najwyższym priorytetem.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 68 elementów