Kategorie

Informacja

Lista produktów producenta: PRZYBYLSKI

Zakład Rymarski powstał jako rodzinna firma na początku 1989 roku w Poznaniu. W roku 1994 został przeniesiony do Sulęcinka, 45 km od Poznania. Od momentu powstania firma zajmowała się produkcją różnorodnych wyrobów rymarskich, stopniowo specjalizując się jednak w palcatach. Rozpoczynali od dwóch wzorów, konsekwentnie powiększając swoją ofertę.

O firmie:
Zakład Rymarski powstał jako rodzinna firma na początku 1989 roku w Poznaniu. W roku 1994 został przeniesiony do Sulęcinka, 45 km od Poznania.


Od momentu powstania firma zajmowała się produkcją różnorodnych wyrobów rymarskich, stopniowo specjalizując się jednak w palcatach. Rozpoczynali od dwóch wzorów, konsekwentnie powiększając swoją ofertę.


Obecnie firma posiada w niej 18 rodzajów palcatów skokowych, palcaty ujeżdżeniowe w różnych rozmiarach, oraz wiele nietypowych, ekskluzywnych modeli, wykonywanych na zamówienie bardziej wymagających klientów. Od kilku lat są też producentem batów do lonżowania i batów powożeniowych. Większość produkcji trafia na rynek krajowy, ale ich wyroby znajdują również zbyt u licznych klientów zagranicznych. Wszystkie wyroby wykonywane są ręcznie.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów