Pasze dla koni

Produkty sprawdzonych firm zachodnich takich jak Hoveler, Derby czy Agrobs a także polskiej firmy Pro-Linen aktywnie rozwijającej swoją ofertę. Pasze w postaci musli, granulatów. Sieczki, otręby ryżowe, wysłodki buraczane oraz mesz. Drożdże browarniane niemieckiej firmy Leiber.

Pasze dla koni Jest 52 produktów.

Podkategorie

 • Dary Natury

  Firma Dary Natury powstała w latach 90-tych, w niewielkiej, ukrytej wśród lasów wsi Koryciny, w podlaskiej gminie Grodzisk. To stąd pochodzi właściciel firmy, Mirosław Angielczyk, który od najmłodszych lat zajmował się zbieraniem ziół i tworzeniem własnych mieszanek, ale również, co niezwykle cenne, gromadzeniem przekazów o tradycyjnym wykorzystaniu ziół. Długa historia zbioru ziół ze stanowisk naturalnych, ich przetwarzania i wykorzystywania, krystalicznie czyste tereny i bujna, praktycznie dzika roślinność, czynią Podlasie sercem polskiego zielarstwa.

 • Derby

  Marka DERBY® oznacza kompetencję i entuzjazm, jeśli chodzi o żywienie koni, a także silną wolę, aby sprawić by życie tych zwierząt było jeszcze lepsze.

 • Drożdże piwne Leiber

  Leiber - Drożdże piwne dla koni • Produkty firmy Leiber to polepszenie gotowości do wysiłku poprzez ograniczenie nerwowości i zwiększenie aktywności przemiany materii, poprawa wyglądu sierści, wzmocnienie kopyt zapobiegające uszkodzeniom,zapewnienie widocznego popędu płciowego i dobrej płodności,redukcja wystąpienia zakłóceń trawienia w szczególności w jelicie grubym, dietetyczny komponent w odżywianiu źrebiąt.

 • Agrobs

  Firma AGROBS GmbH powstała na bazie działalności rolniczej. Od 1996 roku firma AGROBS GmbH jest dystrybutorem pasz dla koni innych firm w wielu częściach Bawarii. Ich pracownicy odpowiadają za fachowe doradztwo dotyczące żywienia koni oraz udzielają informacji o obszarach zastosowania i działaniu poszczególnych pasz.

  Koncepcja żywieniowa AGROBS opiera się na dietach tradycyjnych, naturalnych i dostosowanych do gatunku. Do ich bogatej w błonnik paszy bazowej używają przede wszystkim traw łąkowych i ziół zebranych u podnóża Alp Bawarskich. Dzięki ukierunkowanej suplementacji cennych i niezbędnych głównych minerałów, pierwiastków śladowych i witamin stworzyli paszę bazową, która jest kompleksowa i dobrze zbilansowana.

 • Nature's Best

  Nature's Best • Sieczki dla koni • Bez melasy

 • Pro-Linen

  Pro-Linen - Specjalistyczne pasze dla koni • Musli, Sieczki, Mesz, Wysłodki, Otręby ryżowe • Produkty wyprodukowane w Polsce, z polskich zbóż, przez polską firmę Pro-Linen. Priorytetem firmy jest dbałość o zdrowie i kondycję koni. Zadowolenie Klientów jest dla firmy Pro-linen sprawą najważniejszą, dlatego też dokłada ona wszelkich starań, aby oferowany towar był najwyższej jakości.

   

 • Red Mills

  Red Mills - Specjalistyczne pasze dla koni • Pasze irlandzkiej firmy Connolly’s RED MILLS to doskonała karma dla wszystkich koni. Firma używa najlepszych składników do swoich produktów. Pasze, którą zwycięskie konie są karmione już od 1908 roku.

 • Hoveler

  Nazwa firmy pochodzi od nazwiska jej założyciela, Arnolda Hövelera. O doświadczeniu w zakresie produkcji pasz dla koni świadczy numer rejestrowy WZ 100725, pod którym w roku 1905 w Cesarskim Urzędzie Patentowym w Berlinie Arnold Höveler zarejestrował swoją nowatorską paszę. Filozofią założyciela firmy Höveler było utrzymanie programu żywienia koni na najwyższym poziomie, bazując na najnowszych wynikach badań naukowych prowadzonych nad potrzebami pokarmowymi konia. Już od ponad 100 lat założenie to jest konsekwentnie realizowane, co sprawia, że firma Höveler należy dziś do największych producentów pasz dla koni w Europie. Konie odgrywają ważną rolę w życiu człowieka. To im zawdzięczamy utworzenie w 1905 roku naszego przedsiębiorstwa. Pamiętając o tym, zobowiązujemy się by z wytrwałością dążyć do doskonałości nie zapominając o własnej tradycji. Doświadczenie, które możecie kupić. Doświadczenie, któremu zaufały największe stadniny, wiodące ośrodki hodowlane i jeździeckie, a od 2003 roku także Niemiecki Komitet Olimpijski (DOSB).

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 52 elementów