Derki dla koni

Derki dla koni stojących w stajni. Derki padokowe chroniące konie przed deszczem. Derki ochraniające konie przed owadami. Derki polarowe wysuszające. Derki do transportu koni.

Derki dla koni Jest 20 produktów.

Podkategorie

 • Derki letnie

  Derki letnie, siatkowe, chroniące konie przed uciążliwymi i dokuczliwymi owadami. W stajni i na pastwisku. 

 • Derki magnetyczne

  Derki magnetyczne Torpol stosowane są długofalowo, zarówno w rehabilitacji, jak i w profilaktyce. 
  Szczególnie zalecane w celu szybszej rehabilitacji urazów narządu ruchu, a także u koni zdrowych w profilaktyce kontuzji i w celu poprawienia osiągów. Pozytywnie wpływają na proces leczenia oraz rehabilitację w zespołach bólowych mięśni grzbietu. Są doskonałe w leczeniu zwyrodnień u koni starszych, w znaczący sposób poprawiając ich witalność.

 • Derki polarowe

  Derki polarowe ułatwiające odparowywanie potu końskiego o treningu i utrzymujące ciepło konia po treningu. Derki solidnie wykonane, z dobrych gatunkowo materiałów i w ciekawych acz stonowanych kolorach.

 • Derki padokowe

  Internetowy sklep jeździecki HIPPOLAND oferuje solidne, eleganckie, dobrze skrojone i wykonane derki padokowe dla koni. Produkty sprawdzone w wielu polskich stajniach. Wykonane przez firmy Torpol i York.

 • Derki zimowe

  Derki zimowe stajenne chroniące konie przed zimnem spowodowanym przeciągami w stajni, wiatrem na padoku, chłodem podczas transportu w koniowozie lub przyczepie. Derki solidnie wykonane, z dobrym gatunkowo materiałów i w ciekawych zestawieniach kolorystycznych.

 • Pasy do derek

  Pasy elastyczne, zapasowe do derek. Wraz z zapięciami.

 • Półderki

  Półderki zakrywające lęźdzwie i zad konia podczas przerwy w zawodach albo po treningu. Chroniące konia przed wychłodzeniem.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 20 elementów