Kategorie

Informacja

Lista produktów producenta: DOLFOS

PETS DOLFOS jest polską firmą produkującą preparaty dla koni oraz zwierząt towarzyszących. Istnieje na rynku od wielu lat, proponując klientom wysokiej jakości produkty opracowane przy współudziale specjalistów z zakresu żywienia zwierząt, lekarzy weterynarii i technologów. 


PETS DOLFOS jest polską firmą produkującą preparaty dla zwierząt towarzyszących. Istnieje na rynku od wielu lat, proponując Państwu wysokiej jakości produkty opracowane przy współudziale specjalistów z zakresu żywienia zwierząt, lekarzy weterynarii i technologów.


Konkurując na rynku z licznymi podmiotami, głównie zagranicznymi, stara się jakością produktu, solidnością i elastycznością w działaniu przekonać Państwa do współpracy z nimi.


Produkty, które oferuje, wytwarzane są z najlepszych dostępnych surowców, gwarantując ich maksymalne przyswajanie: witamin, makro- i mikroelementów w formach nieorganicznych i organicznych, aminokwasów, enzymów, ekstraktów i probiotyków.


Produkcja odbywa się w zakładach wyposażonych w nowoczesne linie produkcyjne. Profesjonalny personel czuwa nad jakością, poprzez system kontroli jakości i specjalistyczne oprogramowanie komputerowe. Nie są wielkim koncernem – zarządzanie jest sprawne, są elastyczni, szybko reagują na potrzeby swoich klientów.


Wszystko to sprawia, że dynamicznie rośnie zapotrzebowanie na produkty firmy, a PETS DOLFOS kojarzy się wielu właścicielom zwierząt z rozwiązywaniem dotychczasowych problemów żywieniowych i zdrowotnych swoich podopiecznych. Rośnie zainteresowanie tymi produktami poza granicami Polski.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 27 elementów