Kategorie

Informacja

Lista produktów producenta: VETFARMLAB

Vetfarmlab to witaminy, suplementy i odżywki dla koni. Linia unikalnych produktów dla koni opracowana we współpracy z farmaceutami, biotechnologami, chemikami, dietetykami i jeźdźcami. Oryginalne receptury bogate w witaminy i mikroelementy, stworzone zostały na bazie najwyższej klasy surowców.

Vetfarmlab to witaminy, suplementy i odżywki dla koni. Linia unikalnych produktów dla koni opracowana we współpracy z farmaceutami, biotechnologami, chemikami, dietetykami i jeźdźcami. Oryginalne receptury bogate w witaminy i mikroelementy, stworzone zostały na bazie najwyższej klasy surowców. Preparaty Vetfarmlab Equine stwarzają nowe możliwości dla koni, umożliwiając im osiągnięcie optymalnej formy i doskonałych wyników sportowych.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 115,00 zł Czas oczekiwania do 7 dni

  Preparat elektrolitowy dla koni zawierąjacy niezbędne mikroelementy, konieczne do uzupełnienia po wysiłku. Pomaga uzupełniać straty wody i elektrolitów spowodowane intensywnym poceniem się podczas zawodów i treningów, oraz podczas osłabienia organizmu przy podwyższonej temperaturze lub lekkich schorzeniach.

  115,00 zł
  Czas oczekiwania do 7 dni
 • 230,00 zł Czas oczekiwania do 7 dni

  Podawanie BCAA jest zalecane przy dużym wysiłku fizycznym, jako wspomaganie żywieniowe w treningu i zawodach.Produkt przeznaczony jest dla koni sportowych, wyścigowych oraz szczególnie narażonych na przeciążenia i urazy mięśniowe (sportowe rajdy konne).

  230,00 zł
  Czas oczekiwania do 7 dni
 • 335,01 zł Czas oczekiwania do 7 dni

  Preparat Vetfarmlab Flex Mobil stanowi alternatywę dla dostawowych iniekcji z kwasu hialuronowego. Silnie skondensowany preparat, zawiera największą możliwą dawkę kwasu hialuronowego, w połączeniu z innymi kluczowymi składnikami w procesie regeneracji stawów.

  335,01 zł
  Czas oczekiwania do 7 dni
 • 285,00 zł Czas oczekiwania do 7 dni

  Jedyny w swoim rodzaju preparat działający kompleksowo, skonstruowany z myślą o pielęgnacji kopyt od wewnątrz. Ornityna i fosfolipidy to składniki aktywnie wspierające prace wątroby, czego efekty od razu widać po doskonałej kondycji kopyt i sierści.

  285,00 zł
  Czas oczekiwania do 7 dni
 • 185,00 zł Czas oczekiwania do 7 dni

  Zastrzyk energii dla Twojego konia. Unikalna kombinacja protein, witamin i minerałów zapewnia najszybsze możliwe uwalnianie energii oraz natychmiastową regenerację po intensywnym wysiłku. Probooster jest niezbędny w okresie zwiększonego obciążenia i oczekiwanego wzrostu formy, umożliwia osiąganie wysokich wyników bez nadmiernego wyczerpania organizmu. 

  185,00 zł
  Czas oczekiwania do 7 dni
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów