Kategorie

Informacja

Marki Jest 126 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 126 elementów
 • ABSORBINE

  Historia rodziny W.F.Young oraz marki Absorbine® sięga końca dziewiętnastego wieku. Logo marki rozpoznawane jest na całym świecie a produktom zaufały już miliony jeźdźców i hodowców. Firma W. F. Young, Inc. wciąż zachowuje tradycyjną ziołową recepturę Absorbine®, stale udoskonala swe wyroby dostosowując je do potrzeb współczesnego rynku i nie ustaje w wysiłkach, by dostarczać najwyższej jakości preparaty dla koni i ludzi.

 • AESCULAP

  Aesculap Chifa Sp. z o.o. jest członkiem grupy B. Braun, jednej z wiodących na świecie firm medycznych, produkującej i dystrybuującej na skalę globalną, zatrudniającej ponad 56 000 pracowników w 64 krajach.

 • ALVARO

  Alvaro to marka produktów naturalnych do pielegnacji psów stworzona przez polską firmę Tenorroyal. Produkty Alvaro to powrót do starych receptur opartych wyłącznie na naturalnych składnikach. Doskonała jakość jaką daje tylko natura.

 • ANDIS

  Firma Andis, ze swoją bogatą historią (rok założenia 1922) jest liderem na rynku profesjonalnych maszynek groomerskich. Innowacyjność oraz wysoka jakość od lat wpisują się w strategię firmy, której produkty szczycą się bardzo dobrą opinią wśród właścicieli salonów groomerskich nie tylko w USA ale i na całym świecie. Andis to obecnie jeden z czołowych producentów maszynek elektrycznych do strzyżenia zwierząt. 

 • BIOFARMAB

  Od ponad 30 lat Eclipse Biofarmab opracowuje i produkuje pasze, suplementy i produkty do pielęgnacji koni dla profesjonalistów i amatorów. W 1997 r. Eclipse Biofarmab został uznany za pierwszego zagranicznego dostawcę wyróżnionego przez Jockey Club w Hong Kongu, z czego są niezwykle dumni.

 • BOZITA

  Bozita to szwedzka marka produkująca pokarm dla psów i kotów. Pierwsza karma, która wyszła spod szyldu Bozita powstała już w roku 1903. Karmy Bozita są produkowane przez koncern Lantmännen Doggy AB - wiodącego producenta karm dla zwierząt w Szwecji, posiadającego ponad 100-letnie doświadczenie w swojej branży. Bozita szczyci się tym, że do produkcji swoich karm wykorzystuje tylko naturalne składniki, bez sztucznych dodatków i konserwantów. 

 • CARMANI

  Carmani to nieodkryty zakątek sztuki, którym możesz cieszyć się w trakcie codziennych chwil przy kawie czy herbacie. Kubki, filiżanki, talerzyki i inne produkty CARMANI pozwalają cieszyć się przepięknymi obrazami słynnych artystów, którzy zachwycają swoim kunsztem. Carmani to synonim najwyższej jakości porcelany i najwyższego kunsztu w trakcie przygotowania projektów, każdy kubek czy filiżanka Carmani powoduje, że wspólna kawa staje się czymś więcej niż tylko napojem.

 • CARR & DAY & MARTIN

  Carr & Day & Martin to najstarsza firma w Wielkiej Brytanii (powstała w 1765 roku), zajmująca się wytwarzaniem produktów do pielęgnacji koni i sprzętu jeździeckiego. Firma od wielu pokoleń słynie ze skuteczności oferowanych produktów oraz wysokiego poziomu obsługi klienta.
  Za panowania króla Jerzego IV otrzymała szczególne wyróżnienie - „Royal Warranty” za tworzenie środków dla koni o najwyższej jakości.

 • CASCO

  Przez około 20 lat nazwa CASCO jest synonimem innowacyjności i wysokiej jakości. CASCO jest jednym z wiodących europejskich producentów kasków jeździeckich.
  Bezpieczeństwo, funkcjonalność, wygoda i wzornictwo bezwzględnie charakteryzują wszystkie produkty CASCO dzięki wykorzystywaniu wszelkich uwag i sugestii ich użytkowników. Firma CASCO Schutzhelme GmbH została założona w roku 1989. 

 • CASTORLAND

  Firma „Castor” rozpoczęła swoją działalność wydawniczą 25 lat temu w 1989 r. Zebrane z ciągu tych lat doświadczenia umożliwiły stały rozwój i zajęcie mocnej pozycji na wielu rynkach. Puzzle firmy Castor są eksportowane do 50 krajów świata. Marka gwarantuje wysokie walory estetyczne i użytkowe produktów dla zapewnienia pełnej satysfakcji miłośników puzzli. 

 • CDVET

  Firma cdVet Naturprodukte istnieje na rynku niemieckim od 1999 roku. Jest twórcą linii preparatów dla zwierząt, w 100% opartych na naturalnych składnikach, przetwarzanych bez użycia dodatków syntetycznych i konserwantów. Wszystkie receptury opracowane zostały w wyniku współpracy specjalistów od żywienia zwierząt w porozumieniu z lekarzami weterynarii zainspirowanymi naturą.

 • Charles Owen

  Charles Owen to czołowa marka w branży jeździeckiej w Anglii, która zyskuje coraz większą renomę na całym świecie. Firma Charles Owen produkuje kaski jeździeckie od trzech pokoleń, Charles Owen założył ją w 1911 roku. Obecnie firmę prowadzi wnuk Charlesa Owena - Roy Burek. Stara się on kontynuować wszystkie cele i założenia swojego dziadka. Kaski Charles Owen spełniają wszystkie najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa - PAS015: 2011, VG1 01.040 2014-12 i ASTM F1163-15.

 • CHRIST

  Firma Christlammfelle to jeden z najlepszych producentów wyrobów z futer medycznych w Europie. Ich wyroby można znaleźć w najlepszych sklepach Europy, Kanady, USA i Rosji. Skóry owcze wyprodukowane w celach medycznych znalazły zastosowanie w produkcji sprzętu jeździeckiego. Posiadają właściwości przeciwpotowe, przeciwodleżynowe i antyalergiczne. Długi włos zapewnia stały dostęp powietrza. Można je prać ręcznie w temp. 30 st. C w płynie do prania wełny. 

 • CHURCHILL

  Angielska porcelana Churchill 1795. Churchill 1795 - Churchill szczyci się dostarczaniem innowacyjnych, oryginalnych produktów do wciąż zmieniającego się rynku na całym świecie. Priorytetem angielskiej firmy CHURCHIIL jest oferowanie kompleksowego rozwiązania dla jadalni na rynku, który wymaga najlepszych osiągnięć ze stołu.

Pokazuje 1 - 15 z 126 elementów