Kamizelki ochronne

Kamizelki ochronne do jazdy konnej. Minimalizujące urazy jeźdźca podczas upadku z konia.

Kamizelki ochronne  Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 380,00 zł W magazynie

  Kamizelka ochronna wykonana z segmentów. Kamizelka posiada atest bezpieczeństwa na poziomie 3. Regulacja na ramionach oraz po obu stronach kamizelki powoduje maksymalne dopasowanie do ciała. Bardzo lekka.

  380,00 zł
  W magazynie
 • 1 650,00 zł W magazynie

  Kamizelka Hit-Air model H japońskiej firmy Mugen Denko zabezpiecza klatkę piersiową, plecy, szyję, biodra oraz boki użytkownika w trakcie wypadku. W momencie przekroczenia bezpiecznego dystansu pomiędzy jeźdźcem a koniem i silnego szarpnięcia za elastyczną linkę, zawleczka kulowa jest wyszarpywana z gniazda, iglica przebija plombę naboju z gazem CO2. 

  1 650,00 zł
  W magazynie
 • 1 749,99 zł W magazynie

  Kamizelka hit-air MLV-C japońskiej firmy Mugen Denko zabezpiecza klatkę piersiową, plecy, szyję, biodra oraz boki użytkownika w trakcie wypadku. W momencie przekroczenia bezpiecznego dystansu pomiędzy jeźdźcem a motocyklem/koniem i silnego szarpnięcia za linkę spiralną, zawleczka kulowa jest wyszarpywana z gniazda, iglica przebija plombę naboju z gazem CO2. 

  1 749,99 zł
  W magazynie
 • 1 650,00 zł W magazynie

  Kamizelka hit-air SKV japońskiej firmy Mugen Denko zabezpiecza klatkę piersiową, plecy, szyję, biodra oraz boki użytkownika w trakcie wypadku. W momencie przekroczenia bezpiecznego dystansu pomiędzy jeźdźcem a motocyklem/koniem i silnego szarpnięcia za linkę spiralną, zawleczka kulowa jest wyszarpywana z gniazda, iglica przebija plombę naboju z gazem CO2.

  1 650,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów