Obcęgi podkuwnicze Mustad
Obcęgi podkuwnicze Mustad • Narzędzia przeznaczone dla profesjonalistów. Ostrza ze stali węglowej. Produkty wytwarzane w Europie, w jednej z najstarszych firm w Norwegii. Jakość, solidność, trwałość. Grupa Mustad Hoofcare to największy na świecie producent i sprzedawca produktów podkuwniczych, służących kowalom, właścicielom koni i weterynarzom....
Obcęgi podkuwnicze Mustad • Narzędzia przeznaczone dla profesjonalistów. Ostrza ze stali węglowej. Produkty wytwarzane w Europie, w jednej z najstarszych firm w Norwegii. Jakość, solidność, trwałość. Grupa Mustad Hoofcare to największy na świecie producent i sprzedawca produktów podkuwniczych, służących kowalom, właścicielom koni i weterynarzom.
Grupa Mustad jest aktywna na rynku produktów podkuwniczych od ponad 185 lat. Firma została założona w 1832 roku na peryferiach Gjøvik, małego przemysłowego miasta w Norwegii Początkowo zajmowała się produkcją gwoździ i drutu.
Obecnie oferta obejmuje m. in. gwoździe do podków, podkowy, podkładki pod podkowy, narzędzia kowalskie, suplementy, witaminy i minerały oraz inne specjalistyczne produkty do pielęgnacji kopyt koni.
Już siódma generacja właścicieli prowadzi nadal tę firmę.
Więcej

Obcęgi podkuwnicze Mustad Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów