Kategorie

Informacja

Lista produktów producenta: Wydawnictwo PWRiL

Książki wydawane przez PWRiL mają bardzo wysoką wartość merytoryczną, a na tle konkurencji wyróżnia je bardzo staranne opracowanie poruszanych zagadnień. W ofercie wydawnictwa PWRiL znajdują się książki m.in z zakresu hodowli koni, podkuwania koni i weterynarii.

Książki wydawane przez PWRiL mają bardzo wysoką wartość merytoryczną, a na tle konkurencji wyróżnia je bardzo staranne opracowanie poruszanych zagadnień. Autorzy tych książek są wybitnymi znawcami w danych dziedzinach, a w swoich pracach wykorzystują dorobek polskiej nauki i praktyki oraz uwzględniają światowe osiągnięcia z danej tematyki.


W ofercie wydawnictwa PWRiL znajdują się książki m.in z zakresu hodowli koni, weterynarii oraz leśnictwa. Wydajwnictwo PWRiL wydaje książki m.in. dla rolników, ogrodników. Pracownicy służb rolnych i leśnych oraz pracownicy naukowi uznają ich publikacje za bezcenną pomoc w poszerzaniu swojej wiedzy oraz doskonaleniu posiadanych umiejętności.


Miłośnicy przyrody oraz hodowcy i właściciele zwierząt chętnie sięgają po ich tytuły. Natomiast studenci i uczniowie zdobywają wiedzę z podręczników wydanych przez PWRiL.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów