HODOWLA KONI TOM II - W. Pruski, J. Grabowski, S. Suchuch Zobacz większe

HODOWLA KONI TOM II - W. Pruski, J. Grabowski, S. Suchuch

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

84,00 zł brutto

Więcej informacji

'W roku 1959 został wydany I tom „Hodowli koni" napisany przez prof. dr. Witolda Pruskiego. Autor omawia w nim historię naturalną koni i ich udomowienia, pokrój, chody i konstytucję, a także przed­stawia opis wszystkich ważniejszych ras i typów koni hodowlanych na świecie. W tomie II, będącym pracą zbiorową, omówione są zagadnienia doty­czące techniki i użytkowania koni. Po latach Wydawnictwo oddaje do rąk miłośników i hodowców koni przedruk „Hodowli koni". W odpowiedzi na prośby Czytelników jako pierwszy ukaże się tom II, a dopiero w następnej kolejności tom I. Mamy nadzieję, że pozycja ta, należąca już w tej chwili do klasyki lite­ratury hipologicznej, będzie nadal stanowiła lekturę wszystkich wiel­bicieli koni. W treści: - Biologiczne podstawy hodowli i metody jej prowadzenia - Rozród - Wzrost, rozwój i wychów źrebiąt i młodzieży - Żywienie koni - Stajnie, pomieszczenia pomocnicze oraz inne budowle - Stajnie, pomieszczenia pomocnicze oraz inne budowle - Cechy robocze konia i jego praca - Trening i próby dzielności koni - Użytkowanie koni - Organizacje hodowli koni w Polsce - Osiągnięcia polskiej hodowli koni na forum międzynarodowym w latach 1800-1960 Autor: W. Pruski, J. Grabowski, S. Schuch Waga produktu: 1.4 kg Termin realizacji zamówienia: 48 godz.'

Uwaga

Produkty zamówione poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl są dostępne również w sklepie stacjonarnym HIPPOLAND w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2.
(Dzielnica Bałuty, róg Zgierskiej, Pojezierskiej i Julianowskiej). Zapraszamy do korzystania również z tej formy odbioru zamówionych towarów.

Opinie

Napisz opinię

HODOWLA KONI TOM II - W. Pruski, J. Grabowski, S. Suchuch

HODOWLA KONI TOM II - W. Pruski, J. Grabowski, S. Suchuch