Kategorie

Informacja

Lista produktów producenta: FARNAM

Firma powstała w 1946 r., w amerykańskim Phoenix ( stan Arizona) i w ciągu prawie 65-letniego istnienia wyrosła na jedną z najbardziej znanych na świecie firm w branży wyrobów dla zwierząt. Kategoria produktów dla koni firmy Farnam® została numerem jeden na amerykańskim rynku. 

Firma powstała w 1946 r., w amerykańskim Phoenix ( stan Arizona) i w ciągu prawie 65-letniego istnienia wyrosła na jedną z najbardziej znanych na świecie firm w branży wyrobów dla zwierząt. Kategoria produktów dla koni zdobyła nawet taką popularność, że Farnam® w został numerem jeden na amerykańskim rynku. W chwili obecnej produkty Farnam® są sprzedawane w ponad 50 krajach świata. Farnam® jest partnerem najważniejszych organizacji sportowych i stowarzyszeń hodowców.


Każdy produkt Farnam® skrywa w sobie obietnicę starannej pielęgnacji zwierząt, którą właściciele złożyli w momencie założenia firmy w 1946 r. Przez dziesięciolecia byli bezsprzecznym liderem w pielęgnacji koni. Także dziś, dzięki temu, że na ich reputację składają się innowacyjność produktów, dokładność prowadzonych badań, wysokie standardy produkcji i konkurencyjne ceny, są wiodącym producentem w branży pielęgnacji zwierząt.


Firma Farnam nie tylko ściśle współpracuje z weterynarzami i innymi specjalistami z dziedziny opieki nad zwierzętami, ale słucha też opinii właścicieli zwierząt. Wiele ich produktów poprawili dzięki informacjom i zaleceniom miłośników zwierząt, takich, jak Wy. Ich partnerami są organizacje, stworzone przez amatorów zwierząt domowych i koni.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 22 elementów