Kategorie

Informacja

Lista produktów producenta: Wydawnictwo Arkady

Wydawnictwo książkowe ARKADY z siedzibą w Warszawie ma już ponad 60 lat doświadczenia w profesjonalnej publikacji książek. Działa na rynku wydawniczym od maja 1957 roku. Powstało z połączenia wydawnictwa Budownictwo i Architektura z oficyną Sztuka.

Wydawnictwo książkowe ARKADY z siedzibą w Warszawie ma już ponad 60 lat doświadczenia w profesjonalnej publikacji książek. Działa na rynku wydawniczym od maja 1957 roku. Powstało z połączenia wydawnictwa Budownictwo i Architektura z oficyną Sztuka. Nazwa wydawnictwa pjawiła się nieprzypadkowo. Inspiracją był dla założycieli miesięcznik artystyczny Arkady, który ukazywał się w Warszawie w latach 1935-1939. Logo firmy stworzył Wojciech Zamecznik.


Do tej pory Wydawnictwo ARKADYwydało już około 5700 książek, ich aktualna oferta obejmuje ponad 400 pozycji takich jak: albumy, leksykony, słowniki, podręczniki akademickie, poradniki, książki dla hobbystów, działają prężnie również jako wydawnictwo edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Wydają też książki z szeroko rozumianej literatury pięknej.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji