Kategorie

Informacja

Lista produktów producenta: DINGO

Dingo Sp. z o.o. jest dwupokoleniową firmą rodzinną, założoną w 1977 roku przez Elżbietę i Waldemara Rutkowskich, która jest producentem najwyższej jakości akcesoriów dla psów i kotów.  W swojej ofercie posiada obroże, smycze, szelki, legowiska, kagańce i wiele innych. 

Dingo Sp. z o.o. jest dwupokoleniową firmą rodzinną, założoną w 1977 roku przez Elżbietę i Waldemara Rutkowskich, która jest producentem najwyższej jakości akcesoriów dla psów i kotów.


Wartości rodzinne bezpośrednio przekładają się na jakość zarządzania i kierunek rozwoju firmy. Strategią firmy jest rozwój marki Dingo. Na przestrzeni lat firma Dingo zyskała wielu oddanych klientów, zarówno w kraju, jak i poza granicami. Stało się to dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy wszystkich członków rodziny. Dingo oraz bezpośrednio związane z nim nazwisko Rutkowskich, to synonim jakości, rzetelności oraz wysokiej etyki biznesu. Nieocenioną wartością firmy jest umiejętność budowania dialogu, zarówno między członkami rodziny, a także na linii rodzina – pracownik. W firmie Dingo duży nacisk kładzie się na dobrą atmosferę pracy – członkowie rodziny wspierają działania współpracowników, dzięki którym firma nieustannie się rozwija.


Firma Dingo posiada własną fabrykę akcesoriów, w której stosowane są najnowsze technologie gwarantujące innowacyjność produktów. W swojej ofercie posiada obroże, smycze, szelki, legowiska, kagańce i wiele innych – słowem wszystko, co jest niezbędne do opieki nad pupilem. Wyroby charakteryzują się nienagannym wykonaniem oraz starannie dobranym surowcom. Mottem firmy, które towarzyszy w każdym jej działaniu, jest „jakość bez kompromisu”. Zadowolenie klienta oraz jego zwierzaka jest nadrzędnym celem firmy Dingo.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 34 elementów