Ubiory do jazdy konnej western

Ubiory do jazdy konnej w stylu western

Ubiory do jazdy konnej stylu western, kapelusze skórzane i filcowe, czapki skórzane, kamizelki skórzane, kurtki i płaszcze woskowane, czapsy długie, kowbojki, rękawiczki skórzane, ostrogi oraz ozdoby w stylu western.

Ubiory do jazdy konnej w stylu western

Ubiory do jazdy konnej stylu western, kapelusze skórzane i filcowe, czapki skórzane, kamizelki skórzane, kurtki i płaszcze woskowane, czapsy długie, kowbojki, rękawiczki skórzane, ostrogi oraz ozdoby w stylu western.

Więcej

Ubiory do jazdy konnej western Jest 107 produktów.

Podkategorie

 • Czapki western

  Czapki do jazdy konnej w stylu western. Wierne repliki wojsk armii Stanów Zjednoczonych Południa i Północy. Solidne i wygodne. 

 • Czapsy western

  Czapsy western długieCzapsy długie skórzane zakładane na dżinsy. Z frędzlami lub bez. Element klasycznego stroju do jazdy w stylu western. Nieodłączny strój kowbojów przeznaczony do pracy z końmi. Szyte w Polsce.

 • Kamizelki western

  Kamizelki kowbojskie

  Kamizelki skórzane, impregnowane woskami lub bez impregnacji. Chroniące jeźdźca przed wiatrem i deszczem podczas wielogodzinnych rajdów konnych. Wykonane solidnie przez polskich oraz australijskich producentów. Eleganckie, praktyczne i trwałe.

 • Kapelusze kowbojskie

  Kapelusze kowbojskie

  Eleganckie kapelusze kowbojskie dla miłośników jazdy konnej w stylu western a także miłośników muzyki country. Wykonane przez profesjonalne firmy polskie i zachodnie. Wykonane z doskonałych materiałów naturalnych. Z filcu, wełny owczej, skór zamszowych i licowych. Bogata kolorystyka, wiele fasonów. 

 • Koszule kowbojskie

  Koszule kowbojskie

  Koszule kowbojskie. Damskie i męskie. Przeznaczone do pracy z końmi, jako ubiory na zawody w stylu western oraz stroje na koncerty muzyki country. Chroniące jeźdźca przed podczas wielogodzinnych rajdów konnych. Wykonane przez solidne firmy zachodnie i australijskie. Eleganckie, praktyczne i trwałe.

 • Kowbojki skórzane

  Buty kowbojki

  Buty skórzane przeznaczone do jazdy w stylu western. Tzw. kowbojki. wykonane z solidnych skór. dostępne w wersji krótkiej i długiej.

 • Kurtki i płaszcze

  Płacze kowbojskie

  Kurtki i płaszcze bawełniane, impregnowane woskami lub olejowane. Chroniące jeźdźca przed wiatrem i deszczem podczas wielogodzinnych rajdów konnych. Wykonane przez czołowego australijskiego producenta firmę Kakadu. Eleganckie, praktyczne i trwałe.

 • Ostrogi western

  Ostrogi western z gwiazdkami

  Ostrogi do jazdy konnej w stylu western. Używane głównie podczas pokazów czy zawodów. Wykonane ze stali. Zdobione mniej lub bardziej bogato. Nieodzowny element stroju kowboja.

 • Ozdoby western

  Krawaty w stylu western (bolo)

  Ozdoby dla jeżdżących w stylu western. Krawaty nazywane Bolo. Biżuteria nawiązująca do strojów western wykonana ze srebra, skóry i bursztynu, oraz innych metali.

 • Paski do spodni

  Paski do spodni w stylu western

  Skórzane paski do spodni. Idealne do strojów w stylu western. Bogato zdobione. Marka Stars & Stripes. 

 • Rękawiczki

  Rękawiczki do jazdy western

  Rękawiczki do jazdy konnej w stylu western. Wykonane z wysokogatunkowych skór oraz materiałów woskowanych prze solidne firmy polskie i australijskie. Praktyczne, trwałe i eleganckie.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 107 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 107 elementów