Kategorie

Informacja

Lista produktów producenta: POMEL

Firma POMEL Sp. z o. o. to wiodący producent lamp owadobójczych z ponad 25 letnią tradycją. Od 1989 roku produkuje lampy owadobójcze, zaopatrując wielu Klientów w kraju i za granicą. Procesy realizowane w firmie POMEL Sp. z o.o. udokumentowane są przez wdrożony zintegrowany system zarządzania zgodny z ISO 9001, ISO/TS 16949 i ISO 14001, a ich doskonalenie nakierowane jest na zapobieganiu wadom i marnotrawstwu.

Firma POMEL Sp. z o. o. to wiodący producent lamp owadobójczych z ponad 25 letnią tradycją. Od 1989 roku produkuje lampy owadobójcze, zaopatrując wielu Klientów w kraju i za granicą.


Procesy realizowane w firmie POMEL Sp. z o.o. udokumentowane są przez wdrożony zintegrowany system zarządzania zgodny z ISO 9001, ISO/TS 16949 i ISO 14001, a ich doskonalenie nakierowane jest na zapobieganiu wadom i marnotrawstwu.


Celem firmy Pomel jest utrzymanie wiarygodności Klientów oraz minimalizacja negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne. Na bieżąco są monitorowane zmiany w regulacjach prawnych aby zapobiegać powstawaniu ryzyka, do którego może dojść wskutek działalności firmy, przy jednoczesnym uwzględnieniu wszelkich kwestii związanych z poprawą warunków bezpieczeństwa, higieny oraz ergonomii stanowisk pracy. Przeprowadzane są analizy efektywności procesów pod kątem eliminacji marnotrawstwa oraz ograniczenia ich potencjalnie negatywnego wpływu na środowisko. Wprowadzane są nowe technologie oraz inwestycje w środki techniczne zapewniające zwiększenie wydajności i realizację wewnętrznych programów środowiskowych. Firma POMEL wspiera działania podejmowane przez władze samorządowe i społeczność lokalną w zakresie ochrony środowiska.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 21 elementów