Maszynki do strzyżenia psów

Internetowy i stacjonarny sklep zoologiczny HIPPOLAND oferuje solidne, amatorskie i profesjonalne maszynki do strzyżenia psów takich firm jak Andis, Heiniger, Moser, Oster i WAHL. Maszynki sieciowe, akumulatorowe, ostrza, części zamienne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Maszynki do strzyżenia psów Jest 43 produktów.

Podkategorie

 • Aesculap

  Profesjonalne maszynki do strzyżenia zwierząt, psów, kotów oraz innych zwierząt domowych. Wykonane przez jednego z liderów w tej branży niemiecką firmę Aesculap. Trwałe, niezawodne z doskonałym zapleczem serwisowym.

 • Andis

  Profesjonalne maszynki do strzyżenia zwierząt, psów, kotów i koni. Wykonane przez jednego z liderów w tej branży amerykańską firmę Andis. Trwałe, niezawodne z doskonałym zapleczem serwisowym.

 • Heiniger

  Profesjonalne maszynki do strzyżenia zwierząt, psów, kotów oraz innych zwierząt domowych. Wykonane przez jednego z liderów w tej branży szwajcarską firmę Heiniger. Trwałe, niezawodne z doskonałym zapleczem serwisowym.

 • Moser

  Profesjonalne maszynki do strzyżenia zwierząt, psów, kotów i koni. Wykonane przez jednego z liderów w tej branży niemiecką firmę Moser. Trwałe, niezawodne z doskonałym zapleczem serwisowym.

 • Oster

  Profesjonalne maszynki do strzyżenia zwierząt, psów, kotów i koni. Wykonane przez jednego z liderów w tej branży amerykańską firmę Oster. Trwałe, niezawodne z doskonałym zapleczem serwisowym.

 • Wahl

  Profesjonalne maszynki do strzyżenia zwierząt, psów, kotów i koni. Wykonane przez jednego z liderów w tej branży niemiecką firmę Wahl. Trwałe, niezawodne z doskonałym zapleczem serwisowym.

 • Ostrza do maszynek...

  Ostrza zamienne do maszynek elektrycznych przeznaczonych do strzyżenia zwierząt domowych takich jak konie, alpaki, psy, koty. Ostrza w większości uniwersalne lub dedykowane konkretnym firmom czy modelom maszynek. Ostrza wykonane przez czołowych producentów tych produktów w Europie czy USA. 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 43 elementów