Vetericyn

Vetericyn to firma założona w USA przez Pana Boba Burlingame. Od momentu, kiedy po raz pierwszy przetestował swoją technologię na swoich koniach i psach, odkrył, że ma naprawdę wyjątkowy produkt do zaoferowania. Chciał, aby inni ludzie, którzy kochają swoje zwierzęta, mieli dostęp do tego samego produktu. Przez te wszystkie lata jest zachwycony,...

Vetericyn to firma założona w USA przez Pana Boba Burlingame. Od momentu, kiedy po raz pierwszy przetestował swoją technologię na swoich koniach i psach, odkrył, że ma naprawdę wyjątkowy produkt do zaoferowania. Chciał, aby inni ludzie, którzy kochają swoje zwierzęta, mieli dostęp do tego samego produktu. Przez te wszystkie lata jest zachwycony, że może zapewnić właścicielom zwierząt na całym świecie linię bezpiecznych, nietoksycznych produktów dla zwierząt.

Więcej

Vetericyn Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 125,00 zł Czas realizacji od 2 do 14 dni

    Vetericyn® jest przyspieszającym gojenie, łatwym w użyciu przełomowym produktem do stosowania na rany, podrażnienia, otarcia, owrzodzenia skóry, grzybice, wysypki i infekcje bakteryjne. Skutecznie usuwa szkodliwe drobnoustroje przy czym jest bezpieczny dla zdrowej tkanki.

    125,00 zł
    Czas realizacji od 2 do 14 dni
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji